Штурм Грац - Целє онлайн трансляція
Прогноз користувачів
Штурм Грац
Коефіцієнти на матч
Математичні прогнози
Статистика ставок
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 0.5 голів | 93% | 97% |
| Більше 1.5 голів | 63% | 93% |
| Більше 2.5 голів | 47% | 70% |
| Більше 3.5 голів | 17% | 43% |
| Більше 4.5 голів | 13% | 27% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 30% | 60% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 13% | 27% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 37% | 43% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Всього | 27% | 63% |
| Останні 5 | 0% | 60% |
| Вдома обидві заб'ють | 10% | 33% |
| В гостях обидві заб'ють | 17% | 30% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 23% | 57% |
| Обидві заб'ють і перемога | 10% | 17% |
| Обидві заб'ють і поразка | 13% | 23% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 20% | 40% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 23% | 20% |
| Поразки без забитих м'ячів | 43% | 13% |
| Безгольові матчі | 7% | 3% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 9.5 | 63% | 43% |
| Більше 10.5 | 47% | 33% |
| Більше 11.5 | 27% | 23% |
| Більше 12.5 | 10% | 20% |
| Більше 13.5 | 3% | 7% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 2.5 | 67% | 83% |
| Більше 3.5 | 37% | 73% |
| Більше 4.5 | 27% | 50% |
| Більше 5.5 | 20% | 43% |
| Більше 6.5 | 7% | 27% |
| Зіграно матчів | 12 | 7 |
| Більше 0.5 голів | 83% | 100% |
| Більше 1.5 голів | 58% | 100% |
| Більше 2.5 голів | 50% | 71% |
| Більше 3.5 голів | 0% | 43% |
| Більше 4.5 голів | 0% | 29% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 17% | 29% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 0% | 29% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 42% | 71% |
| Зіграно матчів | 12 | 7 |
| Всього | 25% | 71% |
| Останні 5 | 0% | 20% |
| Вдома обидві заб'ють | 8% | 43% |
| В гостях обидві заб'ють | 17% | 29% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 25% | 57% |
| Обидві заб'ють і перемога | 8% | 14% |
| Обидві заб'ють і поразка | 17% | 14% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 8% | 29% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 17% | 0% |
| Поразки без забитих м'ячів | 42% | 29% |
| Безгольові матчі | 17% | 0% |
| Зіграно матчів | 12 | 7 |
| Більше 9.5 | 42% | 43% |
| Більше 10.5 | 17% | 29% |
| Більше 11.5 | 8% | 14% |
| Більше 12.5 | 0% | 14% |
| Більше 13.5 | 0% | 14% |
| Зіграно матчів | 12 | 7 |
| Більше 2.5 | 83% | 57% |
| Більше 3.5 | 42% | 57% |
| Більше 4.5 | 42% | 43% |
| Більше 5.5 | 33% | 43% |
| Більше 6.5 | 8% | 14% |
Останні матчі Штурм Грац
Останні матчі Целє
| № | Команда | Ігри | В | Н | П | З-П | Форма | Очки | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 Вихід в плей-оф (1/16 фіналу) |
|
Штурм Грац | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 - 3 | 05.11.26 22:00 Штурм Грац - Целє22.10.26 Штурм Грац 1:0 Марсель15.10.26 Борнмут 3:0 Штурм Грац16.09.26 Штурм Грац 0:0 Ренн | 4 |
| 29 |
|
Целє | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 - 7 | 05.11.26 22:00 Штурм Грац - Целє22.10.26 Целє 2:2 РБ Зальцбург15.10.26 Целє 0:3 Омонія16.09.26 Баєр 2:0 Целє | 1 |
Новини команд
В опонентах у Борнмута в цих матчах були Штурм, Сандерленд, Мілан, Манчестер Юнайтед та Астон Вілла
Увечері 22 жовтня відбулися поєдинки другого за силою єврокубка
Увечері 22 жовтня проходять поєдинки 3-го туру другого єврокубка
Дивіться ввечері 22 жовтня поєдинки 3 туру другого за силою євротурніру
Цього разу французи програли «Штурму»
Авторитетний наставник вважає, що результат поєдинку виявився несправедливим для української команди
Увечері 3 листопада відбулися матчі 4-го туру Ліги чемпіонів
Суперником гірників увечері 3 листопада стане португальський гранд
Відомий вітчизняний тренер вважає, що майбутній поєдинок буде ключовим для «гірників»
Каноніри скористалися осічкою містян та одноосібно очолили чемпіонат
Керманич СК «Полтава» Ігор Тимченко хоче карати гравців за невдачі
Замість Сергія Лесніка спонсором ЮКСА став Пабло Буено
Коефіцієнт 4134, якщо брати експресом