Црвена Звезда - Інтер Ескальдес онлайн трансляція
Прогноз користувачів
Црвена Звезда
Коефіцієнти на матч
Математичні прогнози
Статистика ставок
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 0.5 голів | 100% | 97% |
| Більше 1.5 голів | 73% | 87% |
| Більше 2.5 голів | 50% | 57% |
| Більше 3.5 голів | 37% | 33% |
| Більше 4.5 голів | 27% | 13% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 37% | 33% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 27% | 23% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 30% | 30% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Всього | 53% | 60% |
| Останні 5 | 60% | 40% |
| Вдома обидві заб'ють | 30% | 27% |
| В гостях обидві заб'ють | 23% | 33% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 40% | 43% |
| Обидві заб'ють і перемога | 10% | 17% |
| Обидві заб'ють і поразка | 27% | 23% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 27% | 10% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 33% | 13% |
| Поразки без забитих м'ячів | 13% | 23% |
| Безгольові матчі | 0% | 3% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 9.5 | 53% | 27% |
| Більше 10.5 | 43% | 23% |
| Більше 11.5 | 30% | 17% |
| Більше 12.5 | 23% | 13% |
| Більше 13.5 | 17% | 13% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 2.5 | 73% | 73% |
| Більше 3.5 | 57% | 67% |
| Більше 4.5 | 47% | 40% |
| Більше 5.5 | 30% | 27% |
| Більше 6.5 | 17% | 20% |
| Зіграно матчів | 2 | 20 |
| Більше 0.5 голів | 100% | 95% |
| Більше 1.5 голів | 100% | 95% |
| Більше 2.5 голів | 100% | 60% |
| Більше 3.5 голів | 100% | 40% |
| Більше 4.5 голів | 50% | 20% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 100% | 35% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 50% | 35% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 100% | 30% |
| Зіграно матчів | 2 | 20 |
| Всього | 100% | 60% |
| Останні 5 | 40% | 40% |
| Вдома обидві заб'ють | 50% | 30% |
| В гостях обидві заб'ють | 50% | 30% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 100% | 40% |
| Обидві заб'ють і перемога | 0% | 15% |
| Обидві заб'ють і поразка | 50% | 20% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 100% | 5% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 0% | 15% |
| Поразки без забитих м'ячів | 0% | 20% |
| Безгольові матчі | 0% | 5% |
| Зіграно матчів | 2 | 20 |
| Більше 9.5 | 50% | 20% |
| Більше 10.5 | 0% | 20% |
| Більше 11.5 | 0% | 15% |
| Більше 12.5 | 0% | 10% |
| Більше 13.5 | 0% | 10% |
| Зіграно матчів | 2 | 20 |
| Більше 2.5 | 100% | 75% |
| Більше 3.5 | 100% | 75% |
| Більше 4.5 | 100% | 55% |
| Більше 5.5 | 50% | 35% |
| Більше 6.5 | 0% | 25% |
Останні матчі Црвена Звезда
Останні матчі Інтер Ескальдес
Турнірна таблиця Црвена Звезда - Інтер Ескальдес
Ліга конференцій 2026/2027 Етап ліги
| № | Команда | Ігри | В | Н | П | З-П | Форма | Очки | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 Вихід в плей-оф (1/16 фіналу) |
|
Црвена Звезда | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 - 5 | 05.11.26 19:45 Црвена Звезда - Інтер Ескальдес22.10.26 Црвена Звезда 2:2 Копенгаген15.10.26 Лугано 3:2 Црвена Звезда | 1 |
| 35 |
|
Інтер Ескальдес | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 5 | 05.11.26 19:45 Црвена Звезда - Інтер Ескальдес22.10.26 Інтер Ескальдес 1:3 Університатя Крайова15.10.26 Мьєльбю 2:0 Інтер Ескальдес | 0 |
Новини команд
Шахтар поступився в ЛЧ Інтеру, а Університатя Крайова виграла матч ЛК
Олександр і партнери були сильнішими за «Інтер» Ескальдес
Увечері 22 жовтня відбулися поєдинки третього за силою єврокубку
Університатя Крайова обіграла Інтер Ескальдес у матчі 2-го туру з рахунком 3:1
Увечері 22 жовтня відбуваються матчі 2-го туру третього за силою єврокубка
Увечері 3 листопада відбулися матчі 4-го туру Ліги чемпіонів
Авторитетний наставник вважає, що результат поєдинку виявився несправедливим для української команди
Суперником гірників увечері 3 листопада стане португальський гранд
Відомий вітчизняний тренер вважає, що майбутній поєдинок буде ключовим для «гірників»
Каноніри скористалися осічкою містян та одноосібно очолили чемпіонат
Керманич СК «Полтава» Ігор Тимченко хоче карати гравців за невдачі
Замість Сергія Лесніка спонсором ЮКСА став Пабло Буено
Коефіцієнт 4134, якщо брати експресом