Зюлте-Варегем - Серен онлайн трансляція
Прогноз користувачів
Зюлте-Варегем
Хто переможе?
Серен
Коефіцієнти на матч
(21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри.
Подвійний шанс
Індекс надійності -
Високий
Тотал голів
Індекс надійності -
Високий
-
Більше 2.5
61%
-
Менше 2.5
39%
Обидві команди заб'ють
Індекс надійності -
Середній
Статистика ставок
| Зіграно матчів |
30 |
30 |
| Більше 0.5 голів |
97%
|
100%
|
| Більше 1.5 голів |
80%
|
87%
|
| Більше 2.5 голів |
57%
|
57%
|
| Більше 3.5 голів |
30%
|
27%
|
| Більше 4.5 голів |
13%
|
13%
|
| Більше 1.5 голів в 1-му |
33%
|
47%
|
| Відсоток забитих в обох таймах |
20%
|
17%
|
| Відсоток пропущених в обох таймах |
43%
|
37%
|
| Зіграно матчів |
30 |
30 |
| Всього |
53%
|
57%
|
| Останні 5 |
20%
|
60%
|
| Вдома обидві заб'ють |
23%
|
30%
|
| В гостях обидві заб'ють |
30%
|
27%
|
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів |
47%
|
43%
|
| Обидві заб'ють і перемога |
17%
|
10%
|
| Обидві заб'ють і поразка |
20%
|
30%
|
| Обидві заб'ють в першому таймі |
23%
|
33%
|
| Перемоги без пропущених м'ячів |
20%
|
3%
|
| Поразки без забитих м'ячів |
23%
|
40%
|
| Безгольові матчі |
3%
|
0%
|
| Зіграно матчів |
30 |
30 |
| Більше 9.5 |
50%
|
63%
|
| Більше 10.5 |
33%
|
57%
|
| Більше 11.5 |
27%
|
53%
|
| Більше 12.5 |
13%
|
40%
|
| Більше 13.5 |
3%
|
27%
|
| Зіграно матчів |
30 |
30 |
| Більше 2.5 |
70%
|
60%
|
| Більше 3.5 |
33%
|
57%
|
| Більше 4.5 |
27%
|
40%
|
| Більше 5.5 |
13%
|
20%
|
| Більше 6.5 |
10%
|
17%
|
| Зіграно матчів |
1 |
4 |
| Більше 0.5 голів |
100%
|
100%
|
| Більше 1.5 голів |
100%
|
75%
|
| Більше 2.5 голів |
100%
|
50%
|
| Більше 3.5 голів |
0%
|
50%
|
| Більше 4.5 голів |
0%
|
25%
|
| Більше 1.5 голів в 1-му |
0%
|
25%
|
| Відсоток забитих в обох таймах |
0%
|
0%
|
| Відсоток пропущених в обох таймах |
0%
|
50%
|
| Зіграно матчів |
1 |
4 |
| Всього |
100%
|
50%
|
| Останні 5 |
0%
|
20%
|
| Вдома обидві заб'ють |
0%
|
50%
|
| В гостях обидві заб'ють |
100%
|
0%
|
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів |
100%
|
50%
|
| Обидві заб'ють і перемога |
0%
|
25%
|
| Обидві заб'ють і поразка |
100%
|
25%
|
| Обидві заб'ють в першому таймі |
0%
|
25%
|
| Перемоги без пропущених м'ячів |
0%
|
0%
|
| Поразки без забитих м'ячів |
0%
|
50%
|
| Безгольові матчі |
0%
|
0%
|
| Зіграно матчів |
1 |
4 |
| Більше 9.5 |
100%
|
25%
|
| Більше 10.5 |
100%
|
25%
|
| Більше 11.5 |
0%
|
25%
|
| Більше 12.5 |
0%
|
25%
|
| Більше 13.5 |
0%
|
25%
|
| Зіграно матчів |
1 |
4 |
| Більше 2.5 |
0%
|
25%
|
| Більше 3.5 |
0%
|
25%
|
| Більше 4.5 |
0%
|
25%
|
| Більше 5.5 |
0%
|
0%
|
| Більше 6.5 |
0%
|
0%
|
1.25
Голів за матч
1.5
Голів за матч
75%
Голів більше 1.5
25%
Голів більше 2.5
25%
Голів більше 3.5
50%
Обидві забили
50%
Чистий рахунок
0%
Чистий рахунок
19:15
18.02.23
Чемпіонат Бельгії
Серен
1
:
1
Зюлте-Варегем
19:15
23.07.22
Чемпіонат Бельгії
Зюлте-Варегем
2
:
0
Серен
22:00
27.02.22
Чемпіонат Бельгії
Зюлте-Варегем
1
:
0
Серен
17:00
03.10.21
Чемпіонат Бельгії
Серен
5
:
1
Зюлте-Варегем
Останні матчі Зюлте-Варегем
Статистика для останніх
10
матчів
в основний час
15
Усього голів
1.5
Голів за матч
60%
Голів більше 1.5
20%
Голів більше 2.5
40%
Обидві забили
30%
Сухі матчі
12
Всього пропущено
1.2
Пропущено за матч
17
Усього голів
1.7
Голів за матч
60%
Голів більше 1.5
20%
Голів більше 2.5
40%
Обидві забили
30%
Сухі матчі
12
Всього пропущено
1.2
Пропущено за матч
14
Усього голів
1.4
Голів за матч
60%
Голів більше 1.5
10%
Голів більше 2.5
50%
Обидві забили
30%
Сухі матчі
15
Всього пропущено
1.5
Пропущено за матч
1
Усього голів
1
Голів за матч
0%
Голів більше 1.5
0%
Голів більше 2.5
100%
Обидві забили
0%
Сухі матчі
2
Всього пропущено
2
Пропущено за матч
Матчі відсутні
Команда не провела жодного матчу вдома у поточному турнірі
1
Усього голів
1
Голів за матч
0%
Голів більше 1.5
0%
Голів більше 2.5
100%
Обидві забили
0%
Сухі матчі
2
Всього пропущено
2
Пропущено за матч
Останні матчі Серен
Статистика для останніх
10
матчів
в основний час
5
Усього голів
0.5
Голів за матч
0%
Голів більше 1.5
0%
Голів більше 2.5
50%
Обидві забили
0%
Сухі матчі
24
Всього пропущено
2.4
Пропущено за матч
19:15
22.04.23
Чемпіонат Бельгії
Серен
1
:
1
Вестерло
20:15
16.04.23
Чемпіонат Бельгії
Юніон Сент-Жілуаз
2
:
1
Серен
21:45
07.04.23
Чемпіонат Бельгії
Брюгге
2
:
0
Серен
19:15
01.04.23
Чемпіонат Бельгії
Серен
0
:
5
Гент
19:15
18.03.23
Чемпіонат Бельгії
Сент-Трюйден
2
:
1
Серен
21:45
11.03.23
Чемпіонат Бельгії
Серен
0
:
2
Антверпен
19:15
04.03.23
Чемпіонат Бельгії
Серкль Брюгге
3
:
1
Серен
17:00
25.02.23
Чемпіонат Бельгії
Серен
0
:
2
Мехелен
Показати ще
Усі матчі
6
Усього голів
0.6
Голів за матч
10%
Голів більше 1.5
0%
Голів більше 2.5
50%
Обидві забили
0%
Сухі матчі
18
Всього пропущено
1.8
Пропущено за матч
19:15
22.04.23
Чемпіонат Бельгії
Серен
1
:
1
Вестерло
19:15
01.04.23
Чемпіонат Бельгії
Серен
0
:
5
Гент
21:45
11.03.23
Чемпіонат Бельгії
Серен
0
:
2
Антверпен
17:00
25.02.23
Чемпіонат Бельгії
Серен
0
:
2
Мехелен
19:15
18.02.23
Чемпіонат Бельгії
Серен
1
:
1
Зюлте-Варегем
19:15
04.02.23
Чемпіонат Бельгії
Серен
2
:
1
Ауд-Хеверлє
17:00
22.01.23
Чемпіонат Бельгії
Серен
0
:
1
Андерлехт
17:00
14.01.23
Чемпіонат Бельгії
Серен
1
:
1
Стандард
19:30
23.12.22
Чемпіонат Бельгії
Серен
0
:
1
Ейпен
Показати ще
Усі матчі
7
Усього голів
0.7
Голів за матч
20%
Голів більше 1.5
0%
Голів більше 2.5
50%
Обидві забили
0%
Сухі матчі
23
Всього пропущено
2.3
Пропущено за матч
20:15
16.04.23
Чемпіонат Бельгії
Юніон Сент-Жілуаз
2
:
1
Серен
21:45
07.04.23
Чемпіонат Бельгії
Брюгге
2
:
0
Серен
19:15
18.03.23
Чемпіонат Бельгії
Сент-Трюйден
2
:
1
Серен
19:15
04.03.23
Чемпіонат Бельгії
Серкль Брюгге
3
:
1
Серен
19:15
11.02.23
Чемпіонат Бельгії
Шарлеруа
3
:
0
Серен
22:00
29.01.23
Чемпіонат Бельгії
Генк
4
:
0
Серен
21:45
18.01.23
Чемпіонат Бельгії
Кортрейк
3
:
2
Серен
19:15
07.01.23
Чемпіонат Бельгії
Остенде
1
:
2
Серен
21:00
20.12.22
Кубок Бельгії
Мехелен
1
:
0
Серен
Показати ще
Усі матчі
5
Усього голів
1.25
Голів за матч
25%
Голів більше 1.5
25%
Голів більше 2.5
50%
Обидві забили
0%
Сухі матчі
7
Всього пропущено
1.75
Пропущено за матч
21:00
20.12.22
Кубок Бельгії
Мехелен
1
:
0
Серен
20:30
08.11.22
Кубок Бельгії
Серен
4
:
1
Шарлеруа
Усі матчі
5
Усього голів
2.5
Голів за матч
50%
Голів більше 1.5
50%
Голів більше 2.5
100%
Обидві забили
0%
Сухі матчі
4
Всього пропущено
2
Пропущено за матч
20:30
08.11.22
Кубок Бельгії
Серен
4
:
1
Шарлеруа
Усі матчі
0
Усього голів
0
Голів за матч
0%
Голів більше 1.5
0%
Голів більше 2.5
0%
Обидві забили
0%
Сухі матчі
3
Всього пропущено
1.5
Пропущено за матч
21:00
20.12.22
Кубок Бельгії
Мехелен
1
:
0
Серен
Усі матчі
|
12 жовтня 2026, 07:25
Відбулися матчі 8-го туру бельгійської ліги
|
20 вересня 2026, 16:22
Матч завершився з рахунком 3:0
|
19 вересня 2026, 20:12
Поєдинок 7-го туру бельгійської Ліги Жупіле відбудеться 19 вересня о 21:45 за Києвом
|
14 вересня 2026, 16:50
Відбулися 4 матчі Ліги Жупіле
|
06 вересня 2026, 23:18
Матч проти Серкль Брюгге завершився з рахунком 3:0
|
06 січня 2026, 13:21
Команди провели товариські матчі напередодні поновлення чемпіонатів
|
30 жовтня 2025, 23:53
30 жовтня відбулися матчі 1/16 фіналу
|
14 лютого 2024, 13:28
Самба Сіссоко перебрався до полтавської команди
|
14 лютого 2024, 08:45
Опорний хавбек Самбу Сіссоко став гравцем полтавського клубу
|
09 червня 2023, 22:39
Олексій Сич та Олександр Драмбаєв коштують по 600 тисяч євро
|
12 жовтня 2026, 07:25
Відбулися матчі 8-го туру бельгійської ліги
|
20 вересня 2026, 16:22
Матч завершився з рахунком 3:0
|
19 вересня 2026, 20:12
Поєдинок 7-го туру бельгійської Ліги Жупіле відбудеться 19 вересня о 21:45 за Києвом
|
14 вересня 2026, 16:50
Відбулися 4 матчі Ліги Жупіле
|
06 вересня 2026, 23:18
Матч проти Серкль Брюгге завершився з рахунком 3:0