Колос-2 Ковалівка - ЮКСА онлайн трансляція
Прогноз користувачів
Колос-2 Ковалівка
Статистика ставок
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 0.5 голів | 100% | 93% |
| Більше 1.5 голів | 77% | 80% |
| Більше 2.5 голів | 50% | 60% |
| Більше 3.5 голів | 33% | 33% |
| Більше 4.5 голів | 20% | 20% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 20% | 43% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 40% | 50% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 23% | 43% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Всього | 43% | 60% |
| Останні 5 | 40% | 60% |
| Вдома обидві заб'ють | 27% | 30% |
| В гостях обидві заб'ють | 17% | 30% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 30% | 50% |
| Обидві заб'ють і перемога | 17% | 20% |
| Обидві заб'ють і поразка | 13% | 23% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 10% | 27% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 40% | 10% |
| Поразки без забитих м'ячів | 17% | 23% |
| Безгольові матчі | 0% | 7% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 9.5 | 50% | 50% |
| Більше 10.5 | 40% | 37% |
| Більше 11.5 | 30% | 37% |
| Більше 12.5 | 17% | 37% |
| Більше 13.5 | 17% | 27% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 2.5 | 70% | 83% |
| Більше 3.5 | 53% | 70% |
| Більше 4.5 | 40% | 63% |
| Більше 5.5 | 33% | 40% |
| Більше 6.5 | 17% | 20% |
| Зіграно матчів | 11 | 29 |
| Більше 0.5 голів | 100% | 93% |
| Більше 1.5 голів | 73% | 79% |
| Більше 2.5 голів | 55% | 59% |
| Більше 3.5 голів | 36% | 34% |
| Більше 4.5 голів | 18% | 21% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 9% | 45% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 18% | 52% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 36% | 45% |
| Зіграно матчів | 11 | 29 |
| Всього | 36% | 62% |
| Останні 5 | 40% | 60% |
| Вдома обидві заб'ють | 18% | 31% |
| В гостях обидві заб'ють | 18% | 31% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 36% | 52% |
| Обидві заб'ють і перемога | 9% | 21% |
| Обидві заб'ють і поразка | 27% | 24% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 0% | 28% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 27% | 10% |
| Поразки без забитих м'ячів | 36% | 21% |
| Безгольові матчі | 0% | 7% |
| Зіграно матчів | 11 | 29 |
| Більше 9.5 | 64% | 48% |
| Більше 10.5 | 45% | 34% |
| Більше 11.5 | 36% | 34% |
| Більше 12.5 | 18% | 34% |
| Більше 13.5 | 18% | 24% |
| Зіграно матчів | 11 | 29 |
| Більше 2.5 | 82% | 83% |
| Більше 3.5 | 64% | 69% |
| Більше 4.5 | 45% | 62% |
| Більше 5.5 | 27% | 41% |
| Більше 6.5 | 18% | 21% |
Останні матчі Колос-2 Ковалівка
Останні матчі ЮКСА
Турнірна таблиця Колос-2 Ковалівка - ЮКСА
Перша ліга 2026/2027 Регулярний сезон
| № | Команда | Ігри | В | Н | П | З-П | Форма | Очки | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 |
|
Колос-2 Ковалівка | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 - 20 | 17.10.26 12:00 Колос-2 Ковалівка - ЮКСА11.10.26 Нива Тернопіль 3:1 Колос-2 Ковалівка04.10.26 Колос-2 Ковалівка 0:2 Олександрія28.09.26 Полісся-2 0:3 Колос-2 Ковалівка19.09.26 Колос-2 Ковалівка 4:2 Пробій12.09.26 Куликів-Білка 5:0 Колос-2 Ковалівка | 12 |
| 13 Плей-оф за пониження |
|
ЮКСА | 11 | 2 | 4 | 5 | 15 - 19 | 17.10.26 12:00 Колос-2 Ковалівка - ЮКСА11.10.26 ЮКСА 1:2 Фенікс-Маріуполь04.10.26 Агробізнес 3:2 ЮКСА26.09.26 ЮКСА 0:0 Вікторія20.09.26 Прикарпаття 1:0 ЮКСА11.09.26 ЮКСА 3:2 Чернігів | 10 |
Новини команд
«Нива» порадувала своїх уболівальників перемогою
Поєдинок «Нива» Тернопіль – «Колос-2» завершився з рахунком 3:1
Дивіться 11 жовтня відеотрансляцію матчів 11-го туру Першої ліги
«Олександрія» веде боротьбу за лідерство
Поєдинок «Колос-2» – «Олександрія» завершився з рахунком 0:2
Гірники виграли матч 2-го туру ЛЧ у Лондоні з рахунком 3:1
Відомий у минулому нападник «гірників» спрогнозував рахунок майбутнього поєдинку
Олександр Бабич вважає, що «біло-сині» боротимуться за призові місця в УПЛ
«Шахтар» зустрінеться з греками на тлі лавини новин про інтерес до його тренера з Туреччини
У цей ігровий день пройшли 9 поєдинків 2-го туру головного єврокубкового турніру
Збірна Англії вдруге розгромила команду Греції та стала суперником України
Суперником гірників 14 жовтня стане грецька команда АЕК Афіни
Ігор Леонов вважає, що цей поєдинок не буде ключовим для донецької команди