Молдова - Словаччина онлайн трансляція
Прогноз користувачів
Опитування завершено
Молдова
Коефіцієнти на матч
Протокол матчу
Молдова
Статистика Молдова - Словаччина
Молдова
Математичні прогнози
Статистика ставок
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 0.5 голів | 100% | 97% |
| Більше 1.5 голів | 90% | 73% |
| Більше 2.5 голів | 47% | 47% |
| Більше 3.5 голів | 37% | 30% |
| Більше 4.5 голів | 20% | 10% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 40% | 47% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 13% | 37% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 40% | 20% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Всього | 47% | 40% |
| Останні 5 | 60% | 60% |
| Вдома обидві заб'ють | 17% | 23% |
| В гостях обидві заб'ють | 30% | 17% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 27% | 33% |
| Обидві заб'ють і перемога | 7% | 10% |
| Обидві заб'ють і поразка | 17% | 17% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 7% | 30% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 17% | 43% |
| Поразки без забитих м'ячів | 37% | 13% |
| Безгольові матчі | 0% | 3% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 9.5 | 30% | 60% |
| Більше 10.5 | 20% | 43% |
| Більше 11.5 | 17% | 30% |
| Більше 12.5 | 13% | 13% |
| Більше 13.5 | 10% | 3% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 2.5 | 63% | 70% |
| Більше 3.5 | 50% | 50% |
| Більше 4.5 | 33% | 37% |
| Більше 5.5 | 20% | 20% |
| Більше 6.5 | 17% | 13% |
| Зіграно матчів | 4 | 12 |
| Більше 0.5 голів | 100% | 92% |
| Більше 1.5 голів | 100% | 67% |
| Більше 2.5 голів | 50% | 42% |
| Більше 3.5 голів | 25% | 25% |
| Більше 4.5 голів | 0% | 0% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 50% | 58% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 25% | 33% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 25% | 8% |
| Зіграно матчів | 4 | 12 |
| Всього | 50% | 42% |
| Останні 5 | 40% | 40% |
| Вдома обидві заб'ють | 25% | 17% |
| В гостях обидві заб'ють | 25% | 25% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 25% | 33% |
| Обидві заб'ють і перемога | 25% | 17% |
| Обидві заб'ють і поразка | 0% | 8% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 0% | 33% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 0% | 42% |
| Поразки без забитих м'ячів | 50% | 8% |
| Безгольові матчі | 0% | 8% |
| Зіграно матчів | 4 | 12 |
| Більше 9.5 | 75% | 67% |
| Більше 10.5 | 50% | 50% |
| Більше 11.5 | 25% | 25% |
| Більше 12.5 | 25% | 17% |
| Більше 13.5 | 25% | 0% |
| Зіграно матчів | 4 | 12 |
| Більше 2.5 | 25% | 83% |
| Більше 3.5 | 0% | 58% |
| Більше 4.5 | 0% | 33% |
| Більше 5.5 | 0% | 25% |
| Більше 6.5 | 0% | 25% |
Події матчу
Стартові склади Молдова - Словаччина
Молдова
Словаччина
Турнірна таблиця Молдова - Словаччина
Ліга націй УЄФА. Ліга C 2026/2027 Група 3
| № | Команда | Ігри | В | Н | П | З-П | Форма | Очки | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 Підвищення в класі |
|
Словаччина | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 - 2 | 13.11.26 21:45 Словаччина - Фарерські острови06.10.26 Молдова 0:4 Словаччина02.10.26 Фарерські острови 1:1 Словаччина29.09.26 Словаччина 2:1 Казахстан26.09.26 Словаччина 2:0 Молдова | 10 |
| 3 |
|
Молдова | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 - 8 | 13.11.26 19:00 Молдова - Казахстан06.10.26 Молдова 0:4 Словаччина02.10.26 Казахстан 1:2 Молдова29.09.26 Молдова 1:1 Фарерські острови26.09.26 Словаччина 2:0 Молдова | 4 |
Статистика особистих зустрічей (H2H)
Останні матчі Молдова
Останні матчі Словаччина
Новини команд
6 жовтня завершився 4-й тур змагань для збірних
Легенда українського футболу мучиться через коліно
Президент УАФ висловив подяку Словаччині за допомогу українцям
Неприємний епізод благодійного поєдинку
Колишні українські футболісти програли словацьким екс-гравцям з рахунком 0:2
Що сталося та що далі?
Українські волейболісти готуються до старту клубного сезону в Таурон Лізі
Матчі 7-го туру чемпіонату Італії відбудуться 16-19 жовтня
Поєдинки 9-го туру чемпіонату Іспанії відбудуться 16-19 жовтня
Олексій Сливченко – про два матчі чергового туру УПЛ, які обов'язково варто переглянути
Поєдинки чергового туру відбудуться з 16 до 19 жовтня
Університатя Крайова зіграла внічию з Хетафе у 2-му турі Ліги конференцій
Колишній півзахисник збірної України у половині поєдинків поставив на нічию