Рух Львів - Брацлав онлайн трансляція
Прогноз користувачів
Опитування завершено
Рух Львів
Протокол матчу
Рух Львів
Статистика ставок
| Зіграно матчів | 30 | 10 |
| Більше 0.5 голів | 97% | 90% |
| Більше 1.5 голів | 70% | 90% |
| Більше 2.5 голів | 57% | 60% |
| Більше 3.5 голів | 20% | 50% |
| Більше 4.5 голів | 13% | 40% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 37% | 40% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 20% | 60% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 37% | 20% |
| Зіграно матчів | 30 | 10 |
| Всього | 47% | 40% |
| Останні 5 | 80% | 60% |
| Вдома обидві заб'ють | 30% | 10% |
| В гостях обидві заб'ють | 17% | 30% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 40% | 40% |
| Обидві заб'ють і перемога | 10% | 30% |
| Обидві заб'ють і поразка | 27% | 0% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 10% | 20% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 7% | 40% |
| Поразки без забитих м'ячів | 43% | 10% |
| Безгольові матчі | 3% | 10% |
| Зіграно матчів | 30 | 10 |
| Більше 9.5 | 47% | 40% |
| Більше 10.5 | 27% | 30% |
| Більше 11.5 | 10% | 10% |
| Більше 12.5 | 7% | 10% |
| Більше 13.5 | 0% | 10% |
| Зіграно матчів | 30 | 10 |
| Більше 2.5 | 80% | 80% |
| Більше 3.5 | 57% | 70% |
| Більше 4.5 | 40% | 60% |
| Більше 5.5 | 27% | 20% |
| Більше 6.5 | 17% | 10% |
| Зіграно матчів | 9 | 9 |
| Більше 0.5 голів | 100% | 89% |
| Більше 1.5 голів | 78% | 89% |
| Більше 2.5 голів | 67% | 67% |
| Більше 3.5 голів | 33% | 56% |
| Більше 4.5 голів | 33% | 44% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 44% | 44% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 33% | 67% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 56% | 22% |
| Зіграно матчів | 9 | 9 |
| Всього | 67% | 44% |
| Останні 5 | 80% | 60% |
| Вдома обидві заб'ють | 44% | 11% |
| В гостях обидві заб'ють | 22% | 33% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 56% | 44% |
| Обидві заб'ють і перемога | 11% | 33% |
| Обидві заб'ють і поразка | 44% | 0% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 22% | 22% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 0% | 44% |
| Поразки без забитих м'ячів | 33% | 0% |
| Безгольові матчі | 0% | 11% |
| Зіграно матчів | 9 | 9 |
| Більше 9.5 | 56% | 44% |
| Більше 10.5 | 33% | 33% |
| Більше 11.5 | 0% | 11% |
| Більше 12.5 | 0% | 11% |
| Більше 13.5 | 0% | 11% |
| Зіграно матчів | 9 | 9 |
| Більше 2.5 | 78% | 89% |
| Більше 3.5 | 56% | 78% |
| Більше 4.5 | 44% | 67% |
| Більше 5.5 | 33% | 22% |
| Більше 6.5 | 11% | 11% |
Події матчу
| № | Команда | Ігри | В | Н | П | З-П | Форма | Очки | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 Підвищення в класі |
|
Брацлав | 9 | 7 | 2 | 0 | 25 - 8 | 18.10.26 11:45 Брацлав - СК Вільхівці10.10.26 Поділля 1:5 Брацлав04.10.26 Рух Львів 2:3 Брацлав26.09.26 Брацлав 3:0 Скала 191119.09.26 Дністер Заліщики 3:3 Брацлав13.09.26 Брацлав 2:0 Діназ | 23 |
| 9 |
|
Рух Львів | 9 | 1 | 1 | 7 | 13 - 18 | 24.10.26 03:00 Рух Львів - Діназ11.10.26 Рух Львів 1:1 Нива Вінниця04.10.26 Рух Львів 2:3 Брацлав27.09.26 СК Вільхівці 2:1 Рух Львів20.09.26 Рух Львів 2:3 Поділля14.09.26 Нива-2 Тернопіль 1:0 Рух Львів | 4 |
Статистика особистих зустрічей (H2H)
Останні матчі Рух Львів
Останні матчі Брацлав
Захисник «Руха» прокоментував нічию проти «Ниви»
Головний тренер «Руха» прокоментував нічию проти «Ниви»
У Другій лізі продовжилася ігрова програма 10-го туру
Дивіться 11 жовтня відеотрансляцію матчів 10-го туру Другої ліги
«Брацлав» рветься до Першої ліги
Найцікавіші події восьмого туру УПЛ – у нашому традиційному огляді
Відомий тренер вважає, що в боротьбі за золоті медалі «гірникам» точно легко не буде
Sport.ua виділяє футболістів, які виявили найкращі свої якості у черговому турі чемпіонату
Дмитро Сторожилов поділився враженнями від гри команди синьо-жовтих на чемпіонаті Європи
Журналістка Sport.ua Соломія Соловей відвідала центральний поєдинок 6-го туру АПЛ
Лео закінчив у збірній, а десятий номер незабаром отримає нового власника…
Авторитетний фахівець поки що не бачить «біло-синіх» на першому місці турнірної таблиці
Ферстаппен вперше переміг на вулицях Сінгапуру