Естонія U21 - Франція U21 онлайн трансляція
Коефіцієнти на матч
Протокол матчу
Естонія U21
Статистика Естонія U21 - Франція U21
Естонія U21
Математичні прогнози
Статистика ставок
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 0.5 голів | 100% | 97% |
| Більше 1.5 голів | 87% | 90% |
| Більше 2.5 голів | 63% | 67% |
| Більше 3.5 голів | 40% | 47% |
| Більше 4.5 голів | 27% | 40% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 40% | 50% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 10% | 60% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 67% | 17% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Всього | 37% | 60% |
| Останні 5 | 60% | 80% |
| Вдома обидві заб'ють | 20% | 33% |
| В гостях обидві заб'ють | 17% | 27% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 30% | 50% |
| Обидві заб'ють і перемога | 3% | 40% |
| Обидві заб'ють і поразка | 23% | 7% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 17% | 27% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 3% | 30% |
| Поразки без забитих м'ячів | 60% | 7% |
| Безгольові матчі | 0% | 3% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 9.5 | 53% | 37% |
| Більше 10.5 | 43% | 30% |
| Більше 11.5 | 37% | 30% |
| Більше 12.5 | 33% | 27% |
| Більше 13.5 | 30% | 20% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 2.5 | 47% | 67% |
| Більше 3.5 | 40% | 50% |
| Більше 4.5 | 20% | 37% |
| Більше 5.5 | 7% | 20% |
| Більше 6.5 | 7% | 10% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 0.5 голів | 100% | 97% |
| Більше 1.5 голів | 87% | 90% |
| Більше 2.5 голів | 63% | 67% |
| Більше 3.5 голів | 40% | 47% |
| Більше 4.5 голів | 27% | 40% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 40% | 50% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 10% | 60% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 67% | 17% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Всього | 37% | 60% |
| Останні 5 | 60% | 80% |
| Вдома обидві заб'ють | 20% | 33% |
| В гостях обидві заб'ють | 17% | 27% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 30% | 50% |
| Обидві заб'ють і перемога | 3% | 40% |
| Обидві заб'ють і поразка | 23% | 7% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 17% | 27% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 3% | 30% |
| Поразки без забитих м'ячів | 60% | 7% |
| Безгольові матчі | 0% | 3% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 9.5 | 53% | 37% |
| Більше 10.5 | 43% | 30% |
| Більше 11.5 | 37% | 30% |
| Більше 12.5 | 33% | 27% |
| Більше 13.5 | 30% | 20% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 2.5 | 47% | 67% |
| Більше 3.5 | 40% | 50% |
| Більше 4.5 | 20% | 37% |
| Більше 5.5 | 7% | 20% |
| Більше 6.5 | 7% | 10% |
Події матчу
| № | Команда | Ігри | В | Н | П | З-П | Форма | Очки | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 Кваліфікація на наступний етап |
|
Франція U21 | 10 | 8 | 2 | 0 | 34 - 8 | 06.10.26 Франція U21 7:1 Швейцарія U2103.10.26 Франція U21 3:2 Люксембург U2129.09.26 Естонія U21 0:2 Франція U2125.09.26 Ісландія U21 1:1 Франція U2130.03.26 Франція U21 2:1 Ісландія U21 | 26 |
| 6 |
|
Естонія U21 | 10 | 0 | 2 | 8 | 9 - 28 | 06.10.26 Люксембург U21 3:0 Естонія U2129.09.26 Естонія U21 0:2 Франція U2125.09.26 Естонія U21 1:2 Фарерські острови U2131.03.26 Швейцарія U21 2:1 Естонія U2126.03.26 Ісландія U21 6:2 Естонія U21 | 2 |
Статистика особистих зустрічей (H2H)
Останні матчі Естонія U21
Останні матчі Франція U21
Новини команд
Чехія, Данія, Фінляндія, Греція, Ісландія, Нідерланди, Ірландія, Туреччина
8 команд, які посіли другі місця, зіграють у плей-оф за ще 4 путівки
Матч у Лор'яні завершився з рахунком 3:2 на користь господарів поля
Збірна України U-21 зіграє 26 вересня проти суперників із Туреччини
Усі голи у матчі відбіркового турніру були забиті у першому таймі
Блогер Sport.ua Олексій Рижков досліджує фіалкову футбольну колористику
Нинішні власники заявили про готовність розлучитися із правом володіння на «Евертон»
Містяни лідирують із 18 очками, випереджаючи Арсенал на три пункти
Найцікавіші події восьмого туру УПЛ – у нашому традиційному огляді
Ферстаппен вперше переміг на вулицях Сінгапуру
Дмитро Сторожилов поділився враженнями від гри команди синьо-жовтих на чемпіонаті Європи
Відомий тренер вважає, що в боротьбі за золоті медалі «гірникам» точно легко не буде
Sport.ua виділяє футболістів, які виявили найкращі свої якості у черговому турі чемпіонату