НЕК Неймеген - Феєноорд онлайн трансляція
Прогноз користувачів
Опитування завершено
НЕК Неймеген
Коефіцієнти на матч
Протокол матчу
НЕК Неймеген
Статистика НЕК Неймеген - Феєноорд
НЕК Неймеген
Події матчу
Стартові склади НЕК Неймеген - Феєноорд
НЕК Неймеген
Феєноорд
Турнірна таблиця НЕК Неймеген - Феєноорд
Чемпіонат Нідерландів 2026/2027 Ередивізі
| № | Команда | Ігри | В | Н | П | З-П | Форма | Очки | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 Кваліфікація Ліги чемпіонів |
|
Феєноорд | 7 | 5 | 2 | 0 | 25 - 7 | 10.10.26 19:45 Феєноорд - АЗ Алкмар20.09.26 Феєноорд 5:0 Утрехт13.09.26 Зволле 0:7 Феєноорд05.09.26 НЕК Неймеген 1:3 Феєноорд30.08.26 Феєноорд 2:2 АДО Ден Хаг23.08.26 Камбюр 2:5 Феєноорд | 17 |
| 11 |
|
НЕК Неймеген | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 - 13 | 10.10.26 22:00 Аякс - НЕК Неймеген20.09.26 НЕК Неймеген 1:1 Гоу Ехед Іглс12.09.26 Камбюр 3:0 НЕК Неймеген08.09.26 НЕК Неймеген 2:2 Ексельсіор05.09.26 НЕК Неймеген 1:3 Феєноорд29.08.26 Зволле 1:3 НЕК Неймеген | 8 |
Графік зміни позицій команд по турах
Статистика особистих зустрічей (H2H)
Останні матчі НЕК Неймеген
Останні матчі Феєноорд
Новини команд
Українець відіграв лише 31 хвилину
Українець вимушено покинув поле в першому таймі
Український нападник з'явиться на полі з перших хвилин
Згадаємо всі перемоги туринців на євроарені з перевагою в 5+ мʼячів
17 вересня відбулися матчі 1-го туру Ліги Європи УЄФА 2026/27
У заключному матчі 7-го туру УПЛ Шахтар розгромив ЛНЗ із рахунком 3:0
Жіноча збірна України у 5-му турі драматично обіграла команду Австрії
Вересневий турнір у Токіо пройшов екватор
Авторитетний фахівець вважає, що без швидкого голу «Шахтарю» у матчі з ЛНЗ буде складно
Харків завдав поразки Буковині, а Лівий Берег переміг Епіцентр
Клуб Єгора Ярмолюка не просто використовує стратегію Moneyball, а й всерйоз доопрацював її!
Голи Сандро з Турина на кубкову вагу
Український одзекі продовжує боротися і з суперниками, і з власними труднощами