Атирау - Єлимай онлайн трансляція
Прогноз користувачів
Атирау
Коефіцієнти на матч
Математичні прогнози
Статистика ставок
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 0.5 голів | 87% | 97% |
| Більше 1.5 голів | 67% | 80% |
| Більше 2.5 голів | 30% | 57% |
| Більше 3.5 голів | 13% | 47% |
| Більше 4.5 голів | 10% | 13% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 30% | 40% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 3% | 17% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 13% | 30% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Всього | 53% | 67% |
| Останні 5 | 40% | 40% |
| Вдома обидві заб'ють | 23% | 37% |
| В гостях обидві заб'ють | 30% | 30% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 27% | 53% |
| Обидві заб'ють і перемога | 10% | 23% |
| Обидві заб'ють і поразка | 17% | 13% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 13% | 27% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 13% | 17% |
| Поразки без забитих м'ячів | 20% | 13% |
| Безгольові матчі | 13% | 3% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 9.5 | 50% | 67% |
| Більше 10.5 | 37% | 53% |
| Більше 11.5 | 20% | 37% |
| Більше 12.5 | 13% | 27% |
| Більше 13.5 | 7% | 23% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 2.5 | 83% | 90% |
| Більше 3.5 | 60% | 83% |
| Більше 4.5 | 37% | 67% |
| Більше 5.5 | 27% | 50% |
| Більше 6.5 | 20% | 33% |
| Зіграно матчів | 30 | 28 |
| Більше 0.5 голів | 87% | 96% |
| Більше 1.5 голів | 67% | 79% |
| Більше 2.5 голів | 30% | 57% |
| Більше 3.5 голів | 13% | 46% |
| Більше 4.5 голів | 10% | 14% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 30% | 39% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 3% | 18% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 13% | 32% |
| Зіграно матчів | 30 | 28 |
| Всього | 53% | 64% |
| Останні 5 | 40% | 40% |
| Вдома обидві заб'ють | 23% | 36% |
| В гостях обидві заб'ють | 30% | 29% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 27% | 54% |
| Обидві заб'ють і перемога | 10% | 25% |
| Обидві заб'ють і поразка | 17% | 14% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 13% | 25% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 13% | 18% |
| Поразки без забитих м'ячів | 20% | 14% |
| Безгольові матчі | 13% | 4% |
| Зіграно матчів | 30 | 28 |
| Більше 9.5 | 50% | 64% |
| Більше 10.5 | 37% | 50% |
| Більше 11.5 | 20% | 32% |
| Більше 12.5 | 13% | 21% |
| Більше 13.5 | 7% | 18% |
| Зіграно матчів | 30 | 28 |
| Більше 2.5 | 83% | 89% |
| Більше 3.5 | 60% | 82% |
| Більше 4.5 | 37% | 64% |
| Більше 5.5 | 27% | 46% |
| Більше 6.5 | 20% | 32% |
Статистика особистих зустрічей (H2H)
Останні матчі Атирау
Останні матчі Єлимай
| № | Команда | Ігри | В | Н | П | З-П | Форма | Очки | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 |
|
Єлимай | 26 | 10 | 8 | 8 | 36 - 36 | 14.10.26 14:00 Атирау - Єлимай10.10.26 Єлимай 1:3 Актобе17.09.26 Тобол 0:2 Єлимай12.09.26 Єлимай 2:1 Жетису06.09.26 Астана 4:0 Єлимай31.08.26 Єлимай 0:2 Кайрат | 38 |
| 12 |
|
Атирау | 26 | 5 | 11 | 10 | 20 - 29 | 14.10.26 14:00 Атирау - Єлимай10.10.26 Женіс 1:2 Атирау17.09.26 Атирау 0:3 Ордабаси12.09.26 Кайсар 1:0 Атирау05.09.26 Кизилжар 0:1 Атирау30.08.26 Атирау 2:3 Астана | 26 |
Графік зміни позицій команд по турах
Увечері 16 липня відбулися матчі-відповіді 1-го кваліфікаційного раунду ЛК
Увечері 16 липня відбудуться матчі-відповіді 1-го кваліфікаційного раунду
Олександр Нойок підписав контракт із ФК Кизилжар
Відбулися перші матчі 1-го кваліфікаційного етапу
Увечері 9 липня відбудуться перші матчі 1-го кваліфікаційного раунду
Київська команда обіграла Карпати та вийшла на третє місце
Феррарі зіграли в абетку та програли
Авторитетний вітчизняний фахівець був однозначним у своєму виборі
Авторитетний фахівець залишився незадоволеним діями динамівців у цьому поєдинку
Синьо-жовта жіноча команда посіла третє місце на турнірі Мундіаліто
Авторитетний фахівець дав прогноз на центральний матч туру в УПЛ
Відомий у минулому нападник вважає, що кияни на карту поставлять усе, щоб перемогти
Федерація футболу Португалії оголосила про дисциплінарний розгляд