АЗ Алкмар - Хераклес онлайн трансляція
Коефіцієнти на матч
Протокол матчу
АЗ Алкмар
Статистика АЗ Алкмар - Хераклес
АЗ Алкмар
Події матчу
Стартові склади АЗ Алкмар - Хераклес
АЗ Алкмар
Хераклес
Турнірна таблиця АЗ Алкмар - Хераклес
Чемпіонат Нідерландів 2025/2026 Ередивізі
| № | Команда | Ігри | В | Н | П | З-П | Форма | Очки | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 Ліга Європи |
|
АЗ Алкмар | 34 | 14 | 10 | 10 | 58 - 51 | 17.05.26 АЗ Алкмар 3:3 НАК Бреда10.05.26 Феєноорд 1:1 АЗ Алкмар03.05.26 АЗ Алкмар 2:2 Твенте23.04.26 Гоу Ехед Іглс 0:0 АЗ Алкмар12.04.26 АЗ Алкмар 3:0 Херенвен | 52 |
| 18 Пониження в класі |
|
Хераклес | 34 | 5 | 4 | 25 | 35 - 85 | 17.05.26 Хераклес 1:2 Гронінген10.05.26 Телстар 3:0 Хераклес03.05.26 Зволле 1:0 Хераклес26.04.26 Хераклес 0:2 Волендам11.04.26 Хераклес 0:3 Аякс | 19 |
Графік зміни позицій команд по турах
Статистика особистих зустрічей (H2H)
Останні матчі АЗ Алкмар
Останні матчі Хераклес
Команда Петера Боша опустилася на третє місце після невдачі у протистоянні з «Твенте»
17 вересня відбулися матчі 1-го туру Ліги Європи УЄФА 2026/27
Форвард київського «Динамо» став одним із найпродуктивніших та найефективніших футболістів
Дивіться відеоогляд поєдинку Ліги Європи
16 вересня відбулися матчі 1-го туру Ліги Європи УЄФА 2026/27
Жіноча збірна України мінімально переграла команду Англії
Ексклюзивне інтерв'ю української тенісистки для Sport.ua перед стартом на КБДК-2026
Sport.ua підсумовує виступ збірної України на чемпіонаті Європи і міжнародний сезон загалом
До топ-трійки чемпіонату Англії перед паузою також увійшов Брайтон
Відомий у минулому тренер вважає, що у «гірників» більше шансів на успіх у цьому протистоянні
Обидва українських рікіші записали до активу красиві перемоги
Найцікавіші події сьомого туру УПЛ – у нашому традиційному огляді
Sport.ua виділяє футболістів, які виявили найкращі свої якості у черговому турі чемпіонату