Збірна України: Літня олімпіада Токіо 2020

Збірна України
Академічне веслування
1 Ігор Хмара
2 Станіслав Ковальов
Артистичне плавання
1 Аліна Шинкаренко
2 Анастасія Савчук
3 Вероніка Гришко
4 Владислава Алексііва
5 Катерина Резнік
6 Єлизавета Яхно
7 Ксенія Сидоренко
8 Марина Алексііва
9 Марта Федіна
Бадмінтон
1 Артем Почтарьов
2 Марія Улітіна
Бокс
1 Олександр Хижняк
2 Ганна Лисенко
3 Микола Буценко
4 Цотне Рогава
5 Ярослав Харциз
Боротьба вільна
1 Олександр Хоцянівський
2 Аліна Грушина
3 Алла Бєлінська
4 Алла Черкасова
5 Василь Михайлов
6 Ірина Коляденко
7 Оксана Лівач
Боротьба греко-римська
1 Жан Беленюк
2 Ленур Теміров
3 Парвіз Насібов
Велотрек
1 Олена Старікова
2 Любов Басова
Велошоссе
1 Анатолій Будяк
2 Валерія Кононенко
Веслування на байдарках і каное
1 Анастасія Тодорова
2 Анастасія Четверікова
3 Дмитро Янчук
4 Людмила Кукліновська
5 Людмила Лузан
6 Марія Кічасова-Скорик
7 Марія Повх
8 Павло Алтухов
9 Юлія Юрійчук
10 Юрій Вандюк
Веслувальний слалом
1 Вікторія Ус
Дзюдо
1 Анастасія Турчин
2 Артем Лесюк
3 Георгій Зантарая
4 Дар'я Білодід
5 Єлизавета Каланіна
6 Кеджау Ньябалі
7 Яків Хаммо
Карате
1 Анжеліка Терлюга
2 Аніта Серьогіна
3 Станіслав Горун
Кінний спорт
1 Олександр Продан
2 Інна Логутенкова
Легка атлетика
1 Олександр Погорілко
2 Олександр Сітковський
3 Аліна Логвиненко
4 Анастасія Бризгіна
5 Андрій Проценко
6 Анна Рижикова
7 Анна Шевчук
8 Богдан-Іван Городиський
9 Вікторія Калюжна
10 Вікторія Ткачук
11 Владислав Мазур
12 Гліб Піскунов
13 Данило Даниленко
14 Дар'я Михайлова
15 Євгенія Прокоф'єва
16 Катерина Климюк
17 Іван Банзерук
18 Іван Лосєв
19 Ігор Главан
20 Ігор Мусієнко
21 Ірина Геращенко
22 Ірина Климець
23 Ірина Новожилова
24 Марія Сахарук
25 Людмила Оляновська
26 Марина Бех-Романчук
27 Марина Килипко
28 Марія Миколенко
29 Мар'ян Закальницкий
30 Михайло Гаврилюк
31 Михайло Кохан
32 Назар Коваленко
33 Наталія Пироженко-Чорномаз
34 Наталія Семенова
35 Наталія Стребкова
36 Микита Барабанов
37 Микита Нестеренко
38 Микола Нижник
39 Ольга Голодна
40 Ольга Саладуха
41 Сергій Смелик
42 Тетяна Мельник
43 Едуард Забуженко
44 Юлія Левченко
45 Яна Гладійчук
46 Яна Качур
47 Ярослава Магучіх
Маунтінбайк
1 Яна Беломоїна
Настільний теніс
1 Анна Гапонова
2 Коу Лей
3 Маргарита Пісоцька
Плавання
1 Владислав Бухов
2 Дарина Зевіна
3 Денис Кесіль
4 Ігор Трояновський
5 Кристина Панчішко
6 Михайло Романчук
7 Сергій Фролов
8 Сергій Шевцов
Стрибки у воду
1 Олексій Середа
2 Анна Письменська
3 Вікторія Кесар
4 Олег Колодій
5 Олег Сербін
6 Софія Лискун
Стрибки на батуті
1 Микола Просторов
Сучасне п'ятиборство
1 Павло Тимощенко
Спортивна гімнастика
1 Діана Варінська
2 Євген Юденков
3 Ігор Радівілов
4 Ілля Ковтун
5 Петро Пахнюк
Стрільба
1 Олена Костевич
2 Ірина Маловічко
3 Олег Омельчук
4 Олег Царьков
5 Павло Коростильов
6 Сергій Куліш
Стрільба з лука
1 Олексій Гунбін
2 Анастасія Павлова
3 Вероніка Марченко
4 Лідія Січенікова
Теніс
1 Даяна Ястремська
2 Людмила Кіченок
3 Надія Кіченок
4 Еліна Світоліна
Триатлон
1 Юлія Єлістратова
Важка атлетика
1 Ірина Деха
2 Каміла Конотоп
Фехтування
1 Анатолій Герей
2 Богдан Нікішин
3 Олена Кривицька
4 Ігор Рейзлін
5 Ольга Харлан
6 Роман Свічкар
Художня гімнастика
1 Анастасія Возняк
2 Вікторія Онопрієнко
3 Дарина Дуда
4 Єва Мелещук
5 Христина Погранична
6 Маріола Бондарчук
7 Марія Височанська

Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності