Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Італія
| Оновлено 21 липня 2026, 12:35
9650
0

Бенфіка провела перемовини щодо трансферу Трубіна в чемпіонат Італії

Лісабонський клуб вимагав у «Ювентуса» 40 мільйонів євро за українського голкіпера

| Оновлено 21 липня 2026, 12:35
9650
0
Бенфіка провела перемовини щодо трансферу Трубіна в чемпіонат Італії
Getty Images/Global Images Ukraine. Анатолій Трубін
Google Підпишіться на новини Sport.ua

Італійський «Ювентус» звернувся до лісабонської «Бенфіки», щоб обговорити трансфер голкіпера збірної України Анатолія Трубіна. Про це повідомив Glorioso 1904.

Туринський клуб зв'язався з представниками 24-річного футболіста, оскільки вважає його одним із найкращих кандидатів на позицію першого номера в довгостроковій перспективі.

Після контактів зі стороною Трубіна, італійський клуб провів перемовини з «орлами», які повідомили про свої вимоги – 40 мільйонів євро за повноцінний трансфер.

Повідомляється, що президент лісабонського клубу не планує сприяти відходу одного з найцінніших гравців «Бенфіки» і вважає, що оголошена ціна відповідає потенціалу Трубіна і його важливості для команди.

З цієї причини трансфер українського воротаря в чемпіонат Італії вважається вкрай малоймовірним, оскільки «Ювентус» наразі не може задовольнити запити португальського клубу.

Оцініть матеріал
(129)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Sport.ua
1М+ підписників
Не пропусти головне!
Стеж за нами в Google та соцмережах
Google Підписатися
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.