Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Кубок України
| Оновлено 21 травня 2026, 18:03
2806
1

Мілевський звернувся до Динамо після перемоги команди в Кубку України

Екс-футболіст київського клубу попросив досягати потрібного результату і не робити гучних заяв

| Оновлено 21 травня 2026, 18:03
2806
Мілевський звернувся до Динамо після перемоги команди в Кубку України
ФК Динамо Київ
Google Підпишіться на новини Sport.ua

Колишній гравець київського «Динамо» Артем Мілевський прокоментував перемогу «біло-синіх» у фіналі Кубка України, а також попросив клуб не робити гучних заяв:

– Можна сказати, що Динамо згладило сезон? Чи осад від четвертого місця в чемпіонаті все одно залишиться?

– Хлопці й самі все розуміють. Мені здається, дивлячись на «Шахтар», у них є якась спортивна заздрість. Бо те, що зробили «гірники» в Європі...

При всьому тому, що я вболіваю за «Динамо» і в фіналі ми всі вболівали за Київ, але те, що видав «Шахтар» – це просто шедевр. Чесно, велике їм спасибі від усього українського футболу.

– Ти маєш на увазі їхній півфінал у Лізі конференцій?

– Так, і не тільки півфінал, а те, як вони це гідно робили. Незважаючи ні на що, донецький клуб показав, що все-таки можна і з такою важкою логістикою досягати серйозних результатів.

– Як думаєш, що чекає на «Динамо» в Лізі Європи, де ми починаємо з першого раунду кваліфікації?

– Побачимо. Знову ж таки, минулого року багато говорили: «От ми зараз покажемо!». Мені здається, «Динамо» не треба робити гучних заяв. Треба просто тихо працювати над собою і чекати позитиву, тоді результат прийде, – впевнений Мілевський.

Оцініть матеріал
(19)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Sport.ua
1М+ підписників
Не пропусти головне!
Стеж за нами в Google та соцмережах
Google Підписатися

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Кайл ЛАРІН: «Я забиваю, коли Канада потребує мене»
Футбол | 13 червня 2026, 10:26 0
Кайл ЛАРІН: «Я забиваю, коли Канада потребує мене»

Форвард врятував свою на національну команду від поразки в першому турі ЧС 2026

ОФІЦІЙНО. Клуб із Київської області знявся з чемпіонату України
Футбол | 13 червня 2026, 09:09 3
ОФІЦІЙНО. Клуб із Київської області знявся з чемпіонату України

«Чайка» призупинила виступи на професійному рівні після сезону 2025/26

Коментарі 1
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.