Динамо вирішило позбутися двох гравців лінії нападу
У клубі не бачать майбутнього для Герреро та Бленуце
Київське «Динамо» розпрощається одразу з двома футболістами лінії нападу.
Як зазначає журналіст Ігор Циганик, київський клуб влітку продасть панамського нападника Едуардо Герреро та румунського форварда Владіслава Бленуце.
У поточному сезоні чемпіонату України у Герреро 20 матчів та три голи, у Бленуце сім зіграних поєдинків та жодного м'яча.
Раніше повідомлялося, що колишній президент київського «Динамо» Григорій Суркіс повністю підтримує Ігоря Костюка і вважає, що він має тренувати команду в наступному сезоні, однак фінальне рішення приймає Ігор Суркіс.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Миколенко підписав договір із Евертоном
Олександр згадав про критику за підтримку Ізраїлю у 2023 році
Але в пару до Пономаренка потрібно когось докупити
якщо йому давати грати він буде забивати на динамо