Дияволи стежать. Ман Юнайтед знайшов підсилення на наступний сезон
Матеуш Фернандеш з «Вест Гема» зацікавив манкуніанців
21-річний півзахисник «Вест Гема» Матеуш Фернандеш привернув увагу «Манчестер Юнайтед».
За інформацією джерела, «дияволи» протягом сезону 2025/26 активно слідкували за гравцем та розглядали можливість трансферу.
Контракт Матеуша з «молотобійцями» розрахований до літа 2030 року, проте півзахисник піде з команди в разі вильоту «Вест Гема» з Англійської Прем'єр-ліги.
Цією ситуацією може скористатися «Манчестер Юнайтед», який чекатиме підсумків сезону в Англії.
Фернандеш лише влітку 2025-го перебрався до «Вест Гема» із «Саутгемптона» за 44 мільйони євро. У складі лондонців Матеуш відіграв 35 матчів, забив чотири м'ячі та віддав три асисти.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Футболіст повідомив, що з ним все гаразд
На Віктора тепер претендує «Олімпіакос»
