Артем Федецький поховав надії київського Динамо
Ексгравець збірної України вважає, що кияни не візьмуть «срібло»
Колишній гравець збірної України Артем Федецький поділився думкою щодо боротьби за друге місце в УПЛ. Ексзахисник вважає, що «Динамо» Київ буде непросто втрутитися у боротьбу за «срібло».
«Боротьба за срібло та бронзу буде гарячою: на мою думку, її між собою розіграють ЛНЗ та «Полісся». Динамо битиметься до кінця, але їм буде вкрай важко – залишається чотири тури, і зараз від киян уже мало що залежить.
Їм треба вигравати всі матчі й сподіватися на осічки конкурентів», – зазначив колишній футболіст «Шахтаря».
Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Футбол
|
09 червня 2026, 07:59
18
Захисника запропонували «Ліверпулю»
Футбол
|
09 червня 2026, 09:44
7
Футболіст поділився резонансною історією
Футбол
|
09.06.2026, 09:23
Коментарі 2
Популярні
Нові
Старі
В цьому сезоні бронза за щастя
Харе вже курчат чморити. З ким не буває такої халепи. Може вони у наступному році чемпіонами стануть. На нашу старуху буває проруха!
