Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 07 травня 2026, 10:53
2913
2

Артем Федецький поховав надії київського Динамо

Ексгравець збірної України вважає, що кияни не візьмуть «срібло»

| Оновлено 07 травня 2026, 10:53
2913
Артем Федецький поховав надії київського Динамо
Getty Images/Global Images Ukraine. Артем Федецький
Google Підпишіться на новини Sport.ua

Колишній гравець збірної України Артем Федецький поділився думкою щодо боротьби за друге місце в УПЛ. Ексзахисник вважає, що «Динамо» Київ буде непросто втрутитися у боротьбу за «срібло».

«Боротьба за срібло та бронзу буде гарячою: на мою думку, її між собою розіграють ЛНЗ та «Полісся». Динамо битиметься до кінця, але їм буде вкрай важко – залишається чотири тури, і зараз від киян уже мало що залежить.

Їм треба вигравати всі матчі й сподіватися на осічки конкурентів», – зазначив колишній футболіст «Шахтаря».

Оцініть матеріал
(43)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Sport.ua
1М+ підписників
Не пропусти головне!
Стеж за нами в Google та соцмережах
Google Підписатися
Коментарі 2
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
В цьому сезоні бронза за щастя 
Харе вже курчат чморити. З ким не буває такої халепи. Може вони у наступному році чемпіонами стануть. На нашу старуху буває проруха!