Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
|
3846
7

Мирон МАРКЕВИЧ: «Це зараз найбільша проблема Динамо»

Іменитий український тренер впевнений, що київському клубу необхідно щось робити з обороною

Мирон МАРКЕВИЧ: «Це зараз найбільша проблема Динамо»
ФК Динамо Київ
Google Підпишіться на новини Sport.ua

Іменитий український тренер Мирон Маркевич порадив київському «Динамо» вирішити проблему з обороною після матчу 26-го туру Прем'єр-ліги, в якому «біло-сині» поступились донецькому «Шахтарю»:

– Тепер «Шахтар» – чемпіон, а «Динамо» залишилось без медалей?

– По суті, так і виходить. Проте для динамівців нині головна мета – перемога у Кубку України. Це хоч якось прикрасить невдалий сезон для команди. Потрапляння до Ліги Європи – це те, що треба у нинішній ситуації.

– За кілька місяців стартує новий чемпіонат. У чому потрібно додати «Динамо», щоб боротися за золото?

– У «Шахтаря» гру визначають бразильці. Вони краще, як я вже казав, поводяться з м'ячем. Серйозні трансфери, як «гірники», «Динамо» зробити не зможе.

Проте гру в обороні потрібно покращувати. Це зараз найбільша проблема у киян. Так легко пропускати м'ячі... для мене це незрозуміло, – підсумував Маркевич.

«Шахтар» набрав 63 бали і розмістився на першій позиції в турнірній таблиці. «Динамо» посідає четверте місце – підопічні Ігоря Костюка мають у своєму активі 47 пунктів.

Оцініть матеріал
(60)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Sport.ua
1М+ підписників
Не пропусти головне!
Стеж за нами в Google та соцмережах
Google Підписатися
Коментарі 7
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
а де "звернення до ДК"? 
по ходу то Маркевич просто прокоментував результат матчу
Могут купить Степаненко и Коваленко.
Зі збірної вже на Динамо перемкнувся?
Можна подробиці про "іменитість" тренера?
"Динамо" зараз взагалі одна велика проблема...