Футболісти українського клубу планували бойкотувати матч проти ЛНЗ
Криворізький «Кривбас» перебуває у непростому фінансовому становищі і має борги перед гравцями
У неділю, 5 квітня, відбувся матч 22-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зустрілися криворізький «Кривбас» та черкаський ЛНЗ. Підопічні Віталія Пономарьова розгромили суперника з рахунком 3:0.
За інформацією ТаТоТаке, деякі футболісти криворізького клубу планували бойкотувати цей поєдинок через фінансові проблеми та заборгованості по зарплаті:
«Гравці «Кривбасу» востаннє бачили гроші у будь-якому вигляді ще в 2025 році. Наприкінці березня люди отримали заробітну плату за грудень. Напередодні матчу з ЛНЗ між футболістами розпочалися розмови про страйк.
Була група гравців, яка не хотіла виходити на цей поєдинок», – повідомило джерело.
Повідомляється, що після розмови з головним тренером Патріком ван Леувеном команда відмовилася від ідеї бойкоту, а пізніше футболісти отримали зарплату за січень 2026 року.
Після 22-х зіграних турів криворізький клуб набрав 34 бали та розмістився на шостій позиції. У найближчому матчі, який відбудеться 12 квітня, «Кривбас» зіграє на виїзді проти «Кудрівки».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
В угоду включено пункт про «Галатасарай»
Олександр Кольченко отримав покарання за ставки. Дісталося і Сергію Приймаку