Український форвард забив 11-й гол в Німеччині, його команда перемогла 2:1
Дмитро Богданов продовжує демонструвати впевнену гру в структурі ФК «Уніон Берлін»
Український форвард Дмитро Богданов відзначився черговим результативним ударом у складі німецького клубу «Уніон Берлін».
Талановитий німецький нападник допоміг команді U-19 здолати «Хоффенхайм» з рахунком 2:1, забивши вирішальний гол. Ця перемога дозволила берлінському клубу набрати чотири бали після двох турів.
У групі А молодіжного чемпіонату «Уніон Берлін» посідає третє місце, поступаючись «Майнцу» та «Леверкузену» за додатковими показниками.
У нинішньому сезоні Богданов провів дев'ять матчів за U-19, в яких забив 11 голів. В активі форварда – одна гра за першу команду в Кубку Німеччини (один асист) і один поєдинок в Юнацькому кубку (один асист).
Крім того, українець шість разів потрапляв до заявки «Уніон Берлін» на матчі Бундесліги.
Богданов перебував у структурі київського «Динамо», яке залишив у липні 2022 року і приєднався до дрезденського «Динамо», у складі якого провів 51 матч і забив 35 м'ячів (включаючи ігри за U-17 та U-19).
З серпня минулого року захищає кольори берлінського «Уніона».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Дивіться відеоогляд товариського матчу на зборах у Туреччині
Функціонер оголосив, що поєдинок Ф'юрі – Махмудов пройде на стадіоні Тоттенгем
в дужках і маленькими буковками - (Ю-19)
Але ладно, без сарказму всеодно молодець.