Стало відомо, хто вмовив Авагімяна повернутися до Чорноморця
Артур зазначив вплив Романа Григорука на свій трансфер
Український півзахисник Артур Авагімян поділився емоціями після повернення до одеського Чорноморця. Футболіст оцінив вплив Романа Григорчука на його трансфер.
— Є приказка: «двічі в одну річку не ввійдеш». Ви ж заходите туди вже втретє — у команду Романа Григорчука. Це про довіру, комфорт чи виклик самому собі?
— Дійсно, це вже втретє я приходжу до Чорноморця. Напевно, тут зіграло все разом: і довіра, і бажання працювати з цим тренером, і виклик для самого себе.
— Наскільки фактор Романа Григорчука був вирішальним у вашому переході до Чорноморця? Чи погодилися б на цей крок без нього?
— Фактор тренера завжди вирішальний — потрібен ти йому чи ні. Саме він хотів бачити мене в команді, тому так і сталося, що тепер я гравець Чорноморця.
— Що саме в роботі Романа Григорчука вам найближче як футболісту — вимоги, свобода на полі чи довіра?
— Мені дуже імпонує його бачення футболу. Те, як він любить нав’язувати свою гру, як її відчуває. Це той футбол, який мені близький, і в цьому наші погляди збігаються, – сказав Артур.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Сім’я футболіста заступилася за гравця після публічних образ
Думки Олексія Сливченка на тему потенційного залучення до збірної двох бразильців «Шахтаря»
