Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Італія
|
1528
0

ОФІЦІЙНО. Уродженець Черкас підписав новий контракт з Наполі

Італійський клуб та Нікіта Контіні-Барановський домовилися про співпрацю до червня 2031 року

ОФІЦІЙНО. Уродженець Черкас підписав новий контракт з Наполі
ФК Наполі. Нікіта Контіні-Барановський

Італійський «Наполі» продовжив співпрацю з уродженцем Черкас Нікітою Контіні-Барановським. Про це повідомила прес-служба неаполітанського клубу.

Сторони підписали контракт до 30 червня 2031 року. Термін нинішньої угоди спливав після завершення сезону 2025/26.

Контіні-Барановський народився в українському місті Черкаси, проте у віці трьох років перебрався з сім'єю до Італії, де і почав займатися футболом.

У структурі «Наполі» Нікіта провів майже 18 років, але зіграв лише один матч в першій команді – 29 грудня 2023-го проти «Монци» у поєдинку чемпіонату Італії.

29-річний голкіпер виступав на правах оренди за СПАЛ, «Сієну», «Кротоне», «Сампдорію», «Реджину» та інші італійські клуби. Трансферна вартість Контіні-Барановського становить 400 тисяч євро.

Оцініть матеріал
(3)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.