Чорноморець підпише голеадора із Першої ліги і екс-гравця київського клубу
Андрій Хома та Василь Курко продовжать кар'єру у складі одеського клубу
Одеський «Чорноморець» продовжує активну роботу на трансферному ринку після призначення на посаду головного тренера Романа Григорчука, який замінив Олександра Кучера.
До «моряків» приєдналися колишній захисник київської «Оболоні» Василь Курко та один із найкращих бомбардирів Першої ліги Андрій Хома, який раніше захищав кольори «Прикарпаття».
Після 18 зіграних турів Хома забив десять голів та розмістився на третьому місці у рейтингу бомбардирів. З 1 січня 24-річний футболіст перебуває у статусі вільного агента.
Курко раніше вже виступав за «Чорноморець», де грав за другу команду та U-19. Крім того, протягом своєї кар'єри футболіст захищав кольори донецького «Металурга», харківського «Металіста», луцької «Волині», рівненського «Вереса» та інших українських клубів.
«Чорноморець» набрав 38 балів після 18 турів і посідає третє місце у Першій лізі, що дозволяє потрапити в плей-оф за право підвищитися до елітного дивізіону. Відставання від лідера – чернівецької «Буковини» – становить десять пунктів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Джон – про рішення українця битися з Вайлдером
Сім'я футболіста вже вдруге потрапляє в скандал
