Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
|
182
0

Воротар збірної України прокоментував підписання контракту з Поліссям

Євген Волинець залишиться в Житомирі до 2028 року

Воротар збірної України прокоментував підписання контракту з Поліссям
ФК Полісся. Євген Волинець

Воротар національної збірної України та житомирського «Полісся» Євген Волинець прокоментував підписання нового контракту зі «зграєю».

– Як загалом минула відпустка, де був? Що робив, що бачив?

– Відпустка пройшла добре. Була доволі насичена. Провів в колі сім'ї, з'їздив додому, побачив рідних, відсвяткував свята.

– Скажи, за ким чи за чим ти найбільше скучав?

– В «Поліссі» чи загалом?

– Давай в «Поліссі» і загалом.

– Вже була доволі складна частина сезону. Тому вже десь і відпочити хотілось. Хотілось просто трошки перевести подих. Я думаю, що це вдалося, і з новими силами будемо працювати далі. А за ким скучив... Вже останні дні було складно, хотілось повернутись в колектив і побачити, можна так сказати, старі обличчя. Звісно, що радий всіх бачити і, думаю, що на зборах вже буде навпаки.

– Скільки зайвих кілограмів набрав за цей час?

– Сьогодні ставав на ваги вдома, то була ігрова вага, тому думаю, що не набрав.

– А скільки разів загалом відвідував спортзал?

– По тій програмі, що дали, так і відвідував зал. В принципі, ту роботу, яку запропонували, виконав. Досить часто і досить багато відвідував зал.

– Готовий до зборів?

– Побачимо.

– Ти нещодавно в своєму інтерв'ю говорив про те, що ось ці пів року – це, можна сказати, один із найкращих етапів в твоїй кар'єрі. І сьогодні відразу з поверненням з відпустки ти перепідписуєш контракт. Що стало ключовим фактором у цьому рішенні?

– З першого дня, як у нас почалися з клубом розмови щодо продовження контракту, я на 100% знав, що хочу тут залишитись, і тому тривали перемовини. Думаю, що і клуб задоволений, що я залишаюсь. І, звісно, я теж задоволений, що я тут залишаюсь.

– На даному етапі кар'єри що для тебе означає «Полісся»?

– Це той клуб, де ти хочеш грати і де ти хочеш перемагати. Думаю, що зараз дуже багато футболістів в Україні, які хочуть сюди потрапити. Тому це вже своєрідний бренд. І це клуб, де дійсно хочеш знаходитися кожен день.

– Разом з новою угодою які цілі ставиш перед собою?

– Перемагати в кожному матчі. І так як «Полісся» займало вже п'яту-четверту сходинку, то на початку – зробити крок вперед.

Оцініть матеріал
(1)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.