Мілевський відповів Кличку, який закликав тимчасово залишити Київ
Екс-футболіст київського «Динамо» не збирається залишати столицю України
Колишній футболіст київського «Динамо» та збірної України Артем Мілевський відповів колишньому чемпіону світу з боксу, а нині меру Києва Віталію Кличку.
Керівник української столиці закликав тимчасово залишити місто через проблеми, спричинені обстрілом російської армії. У ніч на 9 січня місто атакували сотні шахедів.
Крім того, у бік Києва були запущені крилаті ракети «Калібр» та балістичні ракети.
Екс-гравець «біло-синіх» опублікував фото у соціальних мережах, підписавши його словами: «З Києва не поїду».
Мілевський завершив професійну кар'єру в 2021 році, його останнім клубом був «Минай». З 2002 до 2013 року форвард захищав кольори київського «Динамо», пізніше грав в чемпіонатах Угорщини, Хорватії, Туреччини, Румунії.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Український нападник приніс перемогу своїй команді
Микола – на радарах в «Жирони»
Или Кличко с такими, как и он чинушами, судят по себе и считают, что у всех граждан, как и у них, есть по резиденции чуть ли не в каждой области либо миллионы $ на счетах, что бы снимать жилье или номер в гостинице?
И в чем смысл, в таком случае, гражданам платить налоги подобному государству, которое в экстренной ситуации ничем не помогает, а раздаёт советы, в стиле "спасайте себя сами, как можете"