Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Іспанія
|
496
0

Фанати Реала обрали найкращого гравця грудня

Вболівальники зробили свій вибір

Фанати Реала обрали найкращого гравця грудня
Getty Images/Global Images Ukraine

Голкіпер мадридського «Реала» Тібо Куртуа був названий найкращим футболістом команди за підсумками грудня, про що повідомив офіційний портал клубу.

Бельгієць посів перше місце в рейтингу завдяки голосам фанатів. Протягом останнього місяця року Куртуа виходив на поле у 5 поєдинках, у яких пропустив 5 м’ячів і у 2 випадках зберіг свої ворота в недоторканності.

«Для мене завжди велика честь удостоїтися персональної нагороди від наших уболівальників. Враховуючи моє амплуа, це може свідчити про те, що по моїх воротах завдавали чимало ударів, що не є ідеальним показником для команди, проте особисто для мене місяць видався вдалим.

Ми продовжуємо прогресувати, уже здобули перемогу в стартовому матчі 2026 року і не маємо наміру зупинятися на досягнутому», – зазначив Куртуа.

Оцініть матеріал
(10)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.