ОФІЦІЙНО. 49-річний український тренер очолив іноземний клуб
Представник Азербайджану «Араз-Нахічевань» оголосив про призначення Андрія Демченка
У неділю, 4 січня, азербайджанський футбольний клуб «Араз-Нахічевань» оголосив про призначення на посаду головного тренера 49-річного фахівця з України Андрія Демченка.
Угода з українським спеціалістом укладена на 5 місяців з можливістю продовження ще на один рік.
Демченко, який розпочав свою діяльність в 2011 році, тренував клуби «Імекс», «Металург» (Запоріжжя), «Верес», «Львів», «Металіст 1925», «Буковина».
Очолював команду з Узбекистану «Обод», а також «Ділу», «Динамо» (Батумі) та «Женіс» у різні роки. Український фахівець прибуде до Баку найближчим часом. Додаткова інформація про помічників тренера з України буде надана пізніше.
«Араз-Нахічевань» відновить тренування 5 січня. Зимові канікули команда проведе в Баку. Під час підготовки планується провести три контрольні гри.
Нова команда Демченка посідає шосте місце в турнірній таблиці, відстаючи від лідера на 11 балів. Раніше в чемпіонат Азербайджану перебрався ще один відомий український тренер Юрій Вернидуб, який очолив «Нефтчі» Баку (сьома позиція в елітному дивізіоні).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Українському вінгеру виповнилося 25 років
Йонай Амаро розхвалив українського вінгера Жирони