Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Інші новини
| Оновлено 02 сiчня 2026, 21:27
1121
0

ФОТО. Телеканал заплатить Джорджині Родрігес 150 тисяч доларів. Чому?

Суд став на бік Джорджини Родрігес

| Оновлено 02 сiчня 2026, 21:27
1121
0
ФОТО. Телеканал заплатить Джорджині Родрігес 150 тисяч доларів. Чому?
Instagram. Джорджина Родрігес

Мадридський суд ухвалив рішення на користь Джорджини Родрігес та її сестри Івани у справі проти телеканалу Telemadrid, повідомляє Revista HOLA. Канал зобов’язали виплатити 150 тисяч доларів компенсації за порушення права на приватне життя.

Йдеться про розважальну програму 2018 року, в якій без доказів обговорювали дитинство Джорджини, виносили в публічний простір деталі життя її родини, демонстрували архівні фото, а також натякали на нібито «приховане минуле».

Більше яскравих фото із життя спортсменів у Telegram-каналі LIFESTYLE на Sport.ua

Суд визнав, що це було не журналістське розслідування, а безпідставне втручання в особисте життя. На той момент Родрігес ще не була світовою зіркою, а її родина не мала публічного статусу, тому подібні теми були недопустимими для медіа.

Окремо зазначається, що програма вийшла незадовго до смерті батька Джорджини, що посилило моральну шкоду.

Іронічно, що про перемогу в суді Родрігес дізналася в Дубаї, під час Globe Soccer Awards 2025, де Кріштіану Роналду отримував нагороду найкращому гравцю Близького Сходу.

Оцініть матеріал
(4)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.