«Let’s go, Viktor». Жирона відреагувала на бажання Циганкова у 2026 році
Вінгер має намір залишитися в Ла Лізі та пробитися на чемпіонат світу зі збірною України
Вінгер іспанської «Жирони» та збірної України Віктор Циганков опублікував в соціальних мережах свої головні бажання після настання Нового року.
«Мої бажання в 2026 році – залишитися в Ла Лізі з «Жироною» та поїхати на чемпіонат світу зі збірною України», – зізнався футболіст.
Каталонський клуб не залишив повідомлення одного зі своїх лідерів непоміченим та опублікував фото Циганкова, підписавши: «Let's go, Viktor».
Після 17-ти турів підопічні Мічела набрали 15 балів і розмістилися на 18-й позиції, в зоні вильоту. У найближчому матчі, який відбудеться 4 січня, «Жирона» на виїзді зіграє проти «Мальорки».
У нинішньому сезоні Циганков провів 13 матчів у всіх турнірах, в яких забив чотири голи і віддав дві результативні передачі. У складі каталонської команди також грають українці Владислав Ванат та Владислав Крапівцов.
😍 Let’s go, Viktor! pic.twitter.com/wmh49UEbxu
— Girona FC (@GironaFC_Engl) December 31, 2025
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Олександр не дав згоду на організацію бою проти Ітауми
Англійський клуб зацікавлений у послугах Артема Довбика, який захищає кольори «Роми»