4 титули за рік — це лише початок? Фламенго оголосив про важливу угоду
Творець чемпіонства залишається
Керівництво «Фламенго» і 40–річний наставник колективу Філіпе Луїс дійшли згоди про пролонгацію співпраці. Бразильський тренер підписав новий контракт, розрахований ще на два сезони – до кінця 2027 року.
Минулий сезон став тріумфальним для клубу з Ріо–де–Жанейро: під керівництвом Луїса команда завоювала чотири трофеї, включаючи перший з 2020 року титул чемпіона Бразилії. Філіпе займає посаду головного тренера «Фламенго» з вересня 2024 року.
Варто зазначити, що раніше у ЗМІ обговорювалися деталі переговорів. Агент фахівця Жорже Мендеш запитував оклад у розмірі 5 млн євро чистими для Луїса та його асистентів, а також додаткові бонуси та мінімальну суму відступних.
Тоді клуб висловив готовність вийти з діалогу, якщо вимоги штабу не будуть переглянуті у бік зниження.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Українцем цікавиться «Галатасарай»
Вікторові Кобзистому було 44 роки