Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 30 грудня 2025, 16:08
24136
5

Йожеф САБО: «Він приїде в Динамо, коли привезе з собою дружину»

Все залежить від фактора війни

| Оновлено 30 грудня 2025, 16:08
24136
Йожеф САБО: «Він приїде в Динамо, коли привезе з собою дружину»
Getty Images/Global Images Ukraine. Йожеф Сабо

Колишній гравець і головний тренер київського «Динамо» Йожеф Сабо ставить під сумнів ймовірність запрошення на тренерський місток команди іноземного фахівця. Про це він поділився думками із кореспондентом Sport.ua.

«Я не знаю, чи домовлявся президент «Динамо» з іспанцем чи французом. Не знаю. Можливо, не домовились. Втім, я не думаю, що Суркіси платитимуть такі гроші, які той чи інший закордонний тренер захоче. Ті ж за «просто так» не прийдуть, і це зрозуміло. Та й є ще одна обставина: потрібно ж привезти з собою дружину. А тут – війна. Тому я думаю, що ніхто з іноземців у «Динамо» зараз не приїде.

Коли запросять іноземця? Коли настане кінець війни і не будуть більше літати над Україною ракети та дрони, то повинна вестися робота по відновленню. Адже ворог розбив все до нуля. Так от, тоді може бути, що до керма динамівської команди прийде якийсь італієць чи іспанець. Думаю, що гроші для цього, щоб платити іноземному фахівцю, знайдуть», – сказав Сабо.

Оцініть матеріал
(255)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Перша Битва редакцій: хто переможе – Sport.ua, UA-Football чи betking?
Футбол | 19 сiчня 2026, 11:20 36
Перша Битва редакцій: хто переможе – Sport.ua, UA-Football чи betking?

Підтримайте будь-яку з редакцій, отримайте фрібет і претендуйте не тільки на Airpods, але і на PS5!

Прорив українців і битва за топ-3. Пройшов чоловічий персьют у Рупольдінгу
Біатлон | 18 сiчня 2026, 16:37 8
Прорив українців і битва за топ-3. Пройшов чоловічий персьют у Рупольдінгу

Дмитро Підручний та Віталій Мандзин покращили свої позиції

Коментарі 5
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
ona_proigraet
Сабо забуває, що будь-який іноземний фахівець затребує кучу трансферів для оновлення поточного слабенького складу Динамо, а це потребує додаткових витрат мільйонів десь на 30-40 мінімум.  Простіше було призначити головним Костюка - вже ніяких трансферів не треба, тренери з динамівських сердець бояться просити придбати нових футболістів