Найкращий бомбардир УПЛ може перейти в команду Першої ліги
«Буковина» може заманити Будківського
Чернівецька «Буковина» може знову повернутися до варіанту з підписанням форварда луганської «Зорі» Пилипа Будківського.
За наявною інформацією, такий сценарій можливий у разі, якщо 32-річний нападник найближчим часом не визначиться зі своїм подальшим кар’єрним шляхом. Раніше Будківський уже перебував у сфері інтересів «Буковини», однак переговори були призупинені після того, як клуб домовився про трансфер ексфорварда «Агробізнеса» Максима Войтіховського.
Водночас у Будківського є ще один реальний варіант – продовження кар’єри в Казахстані. Клуб «Іртиш» розраховує підписати українського нападника під час зимового трансферного вікна.
Наразі форвард «Зорі» проводить сильний сезон і входить до числа найкращих бомбардирів УПЛ. У 15 матчах чемпіонату Будківський забив сім м’ячів та віддав одну результативну передачу, ділячи перше місце в гонці бомбардирів із ще п’ятьма футболістами.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Обидва продовжать грати за клуб
Анатолій Трубін – про трансфер Георгія Судакова до португальської «Бенфіки»
