Спортивна премія 2025 року. Голосування експертів
Молодіжні турніри
|
288
0

Тренер збірної України: «Португалію ми гарно вивчили»

Володимир Самборський оцінив виступ юнацької команди у міжнародному турнірі

Тренер збірної України: «Португалію ми гарно вивчили»
УАФ. Володимир Самборський

Головний тренер збірної України U-15 Володимир Самборський оцінив виступ юнацької команди у міжнародному турнірі.

Пане Володимире, які враження від виступу підопічних?

– Збірну Португалії ми гарно вивчили по перших двох поєдинках. Тому було зрозуміло, як проти них грати й чого від суперників очікувати. Але головне було – довести хлопцям, що таких сильних опонентів не варто боятися. Потрібно вірити в себе й нав’язувати свою гру. Можливо, у технічному плані португальці кращі за наших гравців, але це наша давня проблема, коли ще діти тільки починають займатися футболом. На жаль, у нас поки не робиться акцент на тому, над чим із самого початку треба працювати.

Втім, зазначу, що ця різниця не критична й за великого бажання можна надолужити ці прогалини. Ще раз підкреслю, що нашим хлопцям у такому віці важливо вірити в себе, міняти менталітет. Тоді багато що вийде.

Звісно, приємно перемогти в такому сильному за складом учасників турнірі, але ще багато є над чим працювати. Потрібно ставити гру. Було видно, що наші гравці занадто хвилювалися, навіть ті, хто виступає за кордоном.

Але ж здобуто три перемоги...

– Так. І хочу сказати, що тільки в першому матчі, проти Греції, якість нашої гри залишала бажати кращого. У греків дуже міцна з фізичної точки зору команда, вони демонструють простий, силовий футбол, багато пресингують, і ми десь трохи загрузли в цій боротьбі. Але потім, як то кажуть, наші хлопці розбігалися. Ми, до речі, не проводили передматчевих тренувань, а робили повноцінний процес, аби якомога більше розповісти гравцям про вимоги тренерського штабу. Ми хочемо добиватися результату, який би був підкріплений грою, це набагато важливіше в довгостроковій перспективі.

В Україні дуже талановиті діти, ми можемо обігрувати сильні європейські збірні, тим більше по грі. Наші футболісти молодці. Темп гри був набагато вищим, аніж у чемпіонаті, звідси було й більше помилок, тому що треба швидше приймати рішення Але хлопці дуже старалися, і це перетворилося на перемогу в турнірі. Добре, що ми почали з позитивного результату. Це додасть гравцям сил і мотивації на майбутнє.

Оцініть матеріал
(3)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.