ОФІЦІЙНО. Один із найкращих бомбардирів Першої ліги перейшов в Буковину
Максим Войтіховський домовився про співпрацю з чернівецькою командою
Один із найкращих бомбардирів Першої ліги, колишній форвард «Агробізнесу» Максим Войтіховський офіційно став гравцем «Буковини». Про це повідомила прес-служба чернівецького клубу:
«Футбольний клуб «Буковина» представляє першого новачка зимового міжсезоння! Контракт із «жовто-чорними» підписав 26-річний нападник Максим Войтіховський.
Угоду з футболістом укладено на півтора року. У «Буковині» форвард виступатиме під 13 номером. Вітаємо у «жовто-чорній» родині, Максиме!»
Максим – вихованець тернопільської ДЮСШ та академії «Дніпра». З 2013 по 2017 роки грав за юнацькі та молодіжну команди, а в сезоні 2017/18 дебютував у складі «Дніпра» в Другій лізі.
Влітку 2018-го став гравцем «Чорноморця»: спершу виступав за молодіжну команду одеситів, в кампанії 2019/20 провів шість матчів за основу «моряків» у Першій лізі, здебільшого граючи на позиції центрального захисника.
Далі у кар’єрі Войтіховського був донецький «Шахтар», де він встиг пограти за молодіжку «гірників», а також луцька «Волинь» (49 матчів, 2 голи та 3 асисти).
Перед стартом сезону 2022/23 Максим повернувся до Одеси та провів за «Чорноморець» 14 матчів в УПЛ (1 гол), після чого півроку виступав за хмельницьке «Поділля».
Протягом останніх двох років форвард захищав кольори волочиського «Агробізнесу», у складі якого загалом провів 51 поєдинок та відзначився 19 голами та 6 результативними передачами.
Також Максим Войтіховський у 2014 році запрошувався до лав молодіжної збірної України U-17, де зіграв один матч проти однолітків з Литви.
Про перехід форварда раніше повідомляв Sport.ua.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Формальна гра в Лізі конференцій стане для Андрія Ярмоленка останньою в єврокубковій кар'єрі
На Віталія претендує «Фенербахче»