ОФІЦІЙНО. Арбітр із понад 100 матчами в УПЛ оголосив про завершення кар'єри
Матч «Оболонь» – «Металіст 1925» став останнім в кар'єрі Віталія Сухіна
Український лайнсмен Віталій Сухін, який відпрацював 119 матчів в УПЛ, оголосив про завершення кар'єри у віці 45 років.
««Оболонь» – «Металіст 1925». 12.12.2025. Мій шлях футбольного арбітра довжиною у 20 років набув свого логічного завершення. 119 ігр у Прем'єр лізі України, понад 200 ігр серед професійних команд. На моїй сторінці немає жодного великого посту, але зараз я б дуже хотів, щоб саме цей допис побачило якомога більше юнаків, які закінчують, або вже закінчили футбольну школу.
З дитинства я обожнював футбол. Весь свій вільний час я проводив з м'ячем. Після тренування, з задоволенням йшов грати у дворі, біля школи, будь-де. Я мріяв грати у «Барселоні», але мого таланту вистачило тільки на збірну ВИШу, де я навчався. Період коли я остаточно зрозумів, що професійного футболіста з мене не вийшло був неймовірно сумним.
У віці 17 років мені вперше запропонували спробувати себе футбольним арбітром і це викликало у мене максимально негативну реакцію ще й у супроводі епітетів, які зазвичай вболівальники використовують до цієї професії. Але пройшов тривалий час і роки занять, які тобі не цікаві, роботи, яка не приносить жодного задоволення і я дуже захотів, все ж таки, знайти себе у професійному футболі. Я почав доволі пізно, тільки у 25 років. Я не встиг стати арбітром ФІФА і взагалі арбітром. Вийшло стати асистентом. Але я провів чудові 20 років, займаючись улюбленою справою, за яку ще й зараз непогано платять). Як казав хтось з великих: «займайся улюбленою справою і ти ні дня в житті не будеш працювати».
Юні футболісти, якщо ви зрозуміли, що не будете грати у «Реалі» чи «Барселоні», у вас є чудові шанси вивести ці команди на поле. Ви ще можете потрапити у середину гри, а не дивитись на все з трибуни. Ви будете спілкуватись з тими, на кого інші дивляться тільки по телевізору.
Я буду безмежно щасливий, якщо цей допис допоможе комусь здійснити свою мрію виходити на футбольні поля у матчах професійних команд», - написав Сухін на своїй сторінці в Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Усман Дембеле із ПСЖ отримав головний приз футбольного року
Український захисник користується попитом у Німеччині