Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
|
4359
2

Олег САЛЕНКО: «Суркіс розмовляв з цим тренером, але він не захотів їхати»

Саленко знає, що «Динамо» спілкувалося з іноземцем

Олег САЛЕНКО: «Суркіс розмовляв з цим тренером, але він не захотів їхати»
ФК Динамо. Олег Саленко

Легенда «Динамо» Олег Саленко оцінив призначення Ігоря Костюка головним тренером киян та розповів, що клуб спілкувався з іноземним фахівцем перед ухваленням остаточного рішення.

– Як ви оцінюєте рішення призначити Ігоря Костюка повноцінним головним тренером Динамо? Це реальна ставка на своїх вихованців, продовження історії «динамівських сердець» чи просто вимушений крок через відсутність альтернатив?

– Я думаю, що це все разом. Ми ж розуміємо ситуацію в країні. Я знаю, що Суркіси розмовляли з іноземними тренерами, але зараз ніхто не погоджується їхати. Тому на цей момент це найкраще рішення.

Оцініть матеріал
(64)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 2
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Роман Гурин
Не тренера утопили Динамо! А президент Суркис! Он не даёт возможностей нормальных, не клубу и не тренерам!
_ Moore
та ну, як може алкаш щось знати? Хіба що: джуніор з  ним синячить на пару...