Вибирай найкращого спортсмена, команду та тренера 2025 року
WTA
| Оновлено 12 грудня 2025, 14:50
963
5

Калініна пройшла 85-ту ракетку і пробилася до півфіналу WTA 125 в Ліможі

Ангеліна в трьох сетах впоралася з Алішею Паркс у чвертьфіналі змагань у Франції

| Оновлено 12 грудня 2025, 14:50
963
Калініна пройшла 85-ту ракетку і пробилася до півфіналу WTA 125 в Ліможі
Getty Images/Global Images Ukraine. Ангеліна Калініна

Українська тенісистка Ангеліна Калініна (WTA 155) вийшла до півфіналу турніру WTA 125 у Ліможі, Франція.

У чвертьфіналі українка в трьох сетах переграла п'яту сіяну Алішу Паркс (США, WTA 85) за 1 годину і 58 хвилин.

WTA 125 Лімож. Хард у приміщенні, 1/4 фіналу

Ангеліна Калініна (Україна) – Аліша Паркс (США) – 7:5, 1:6, 6:3

Ангеліна провела четверте очне протистояння проти Аліши і здобула четверту перемогу.

Калиніна вийшла в перший півфінал з січня 2025 року – на початку сезону вона дісталася до цієї стадії на п'ятисотнику в Брісбені.

Ангеліна проводить перші змагання з червня. Крім Паркс, в Ліможі Калініна також вже пройшла Катінку фон Дайхманн і Сонай Картал.

Наступною опоненткою представниці України буде або перша сіяна Крістіна Букша (Іспанія, WTA 54), або шоста сіяна Антонія Ружич (Хорватія, WTA 73).

Оцініть матеріал
(16)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Таблиця коефіцієнтів. Україна зберегла 25-ту позицію, Шахтар взяв бонуси
Футбол | 12 грудня 2025, 06:51 17
Таблиця коефіцієнтів. Україна зберегла 25-ту позицію, Шахтар взяв бонуси

Гірники гарантували собі путівку до плей-оф ЛК, а Динамо вилетіло

Світоліна зіграє на турнірі у Франції в одній команді з чоловіком
Теніс | 11 грудня 2025, 05:41 1
Світоліна зіграє на турнірі у Франції в одній команді з чоловіком

Еліна виступить на виставкових змаганнях у Бур-де-Пеаже з 12 по 14 грудня

Коментарі 5
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Vitaly Kozak
Сподобалась сьогоднішня подача Ангеліни, а ще її гра на вкорочені суперниці - в більшості випадків на них встигала. Так тримати!
Kuzya2020
моє вітання ....!!!!!
C.Пеклов
Молодець!Геля мабуть сама холоднокровна з наших гравчинь!Коли у 1 геймі 3 сету суддя на вимогу Паркс зняв з Гелі очко й віддав його суперниці,наша зробила спочатку ейсову подачу,а потім подачу яку Паркс не змогла прийняти й виграла гейм.Ситуація повторилася у 6 чи 7 геймі,знов після "страйку"П. й знов Геля сконцентрувалася й виграла гейм.Фактично 3 сет Геля грала ще і проти суддів,які стали боятися крикнути аут для американки.Тому ця перемога значно цінніше !Бажаю успіху у наступному матчі!А взагалі бажаю повторити успіх Ліможа 2022 р.!
Андрій Заліщук
Ось це дає Гелька, повернулась так повернулась, молодчинка!!!
Sashamar
Головний недолік Гелі це вимикання під час гри. Двічі поспіль вдалося ввімкнутися, але так, на жаль, буває далеко не завжди.
Тепер вболіваємо за Букшу. Є в мене чуйка, що з іспанкою буде легше, ніж з хорваткою. А взагалі Геля, як мінімум, не слабша за всю цю компанію. Питання лише наскільки її вистачить після тривалої перерви.