Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Англія
|
961
1

Легенда Ліверпуля: «Я буду критикувати Салаха, коли він намагається...»

Джеймі Каррагер розкритикував поведінку лідера «червоних» Мохамеда Салаха

Легенда Ліверпуля: «Я буду критикувати Салаха, коли він намагається...»
Getty Images/Global Images Ukraine. Мохамед Салах

Легенда Ліверпуля Джеймі Каррагер розкритикував поведінку лідера «червоних» Мохамеда Салаха, підтримавши коуча команди Арне Слота.

«Я ніколи не критикував Салаха за те, що він не відпрацьовував ззаду, не пасував. Він – легенда, з деякими речами доводиться миритися. Деякі критичні зауваження були надмірними, але я буду критикувати Салаха, коли він намагається кинути мій клуб під автобус.

Давайте спробуємо зрозуміти Арне Слота: команда пропустила 10 голів за 3 матчі, гра Салаха проти ПСВ – ганьба. В гостях у «Вест Гема» потрібно зіграти на нуль, тому він прибирає зі складу єдиного гравця, якому дозволено не грати в обороні.

Я б його випустив вдома проти «Сандерленда» – Слот зробив це в перерві. У виїзних матчах з «Вест Гемом» та «Лідсом» – навіщо випускати його, якщо ви виграєте? Вам не потрібен гол. Для чого випускати гравця, який не вміє захищатися при стандартах і не біжить назад?», - сказав Джеймі.

У нинішньому сезоні АПЛ Ліверпуль посідає 10 сходинку турнірної таблиці, маючи у своєму активі 23 турнірних бали після 14 зіграних матчів.

Оцініть матеріал
(10)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 1
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Mark4854590
Якби все по ділу Каррагер сказав. Салах суттєво погіршив свої результати, після того, як підписав новий контракт з Ліверпулем