Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Іспанія
| Оновлено 08 грудня 2025, 11:28
2584
9

Реал накинувся зі звинуваченнями на арбітра після поразки від Сельти

У Мадриді не задоволені діями Кінтеро Гонсалеса

| Оновлено 08 грудня 2025, 11:28
2584
Реал накинувся зі звинуваченнями на арбітра після поразки від Сельти
Getty Images/Global Images Ukraine

7 грудня мадридський «Реал» у матчі 15-го туру Ла Ліги зазнав поразки в матчі з «Сельтою» – 0:2.

Після гри мадридці розкритикували дії арбітра матчу Алехандро Кінтеро Гонсалеса, який у другому таймі вилучив Альваро Каррераса та Франа Гарсію, а також Едріка через, який емоційно поводив себе на лаві запасних.

«Хоч це й не вплинуло на підсумковий рахунок, те, що показав Кінтеро Гонсалес, було жалюгідним. Він поводиться так, ніби проходить відбір, як це було в епоху Негрейри, щоб отримати належні бонуси – чи то статус міжнародного арбітра, чи то призначення на найважливіші матчі на національному рівні.

Він сам не знає, що свистить. Він із нових, але… поганий, залишимо це поки тут [...] Те, що робив арбітр, – це щось неймовірне, суцільна нісенітниця. Він із нових, але добре навчений. Він не судив однаково, був дуже поблажливим до затягування часу з боку «Сельти». Правило восьми секунд – це ганьба, знущання над вболівальниками, гравцями і всіма.

Сьогодні не той день, коли ми можемо говорити про пенальті чи офсайди. Це був день безкінечних дрібних рішень – жовті, затягування часу; усе це виснажує. Це не причина поразки, але арбітраж нас не дивує, бо все знову було жалюгідно на тлі слабкого матчу команди».

Не оминули увагою мадридці й вилучення, а також традиційно згадали керівника комітету арбітрів Франа Сото:

«Режисура нам не показала детально з найкращого ракурсу обидва епізоди з Фаном Гарсією, тож ми не можемо визначити, чи були вони справедливими. Також дивує, як швидко він побіг до Каррераса після його слів. Дуже легко йти проти одних і заплющувати очі на інших. Протестували всі: і «Сельта», і Хіральдес; усе це видно на кадрах, хоча їх і не показують.

Це не арбітраж для ліги, яка претендує бути однією з найкращих у світі. Хочемо побачити, що скаже Фран Сото і що скажуть у «Tiempo de Revisión», якщо взагалі покажуть ці епізоди».

Іван Чирко Джерело: AS
Оцініть матеріал
(30)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Йожеф Сабо спрогнозував підсумок матчу Фіорентина – Динамо
Футбол | 10 грудня 2025, 14:18 46
Йожеф Сабо спрогнозував підсумок матчу Фіорентина – Динамо

Колишній наставник збірної України вважає, що у Флоренції киянам буде дуже складно

Експерт: «Динамо купило кота в мішку за порадою Мірчі. За які якості?»
Футбол | 10 грудня 2025, 07:55 9
Експерт: «Динамо купило кота в мішку за порадою Мірчі. За які якості?»

Вацко впевнений, що треба давати більше шансів Пономаренку

Коментарі 9
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Falko
Наскільки же жалюгидний цей королівський клуб.
Chermet84
Можно что угодно говорить про "жалкий" Реала, но судейка был явно не в адеквате. Набрасываться тут же  и удалять даже не за грубое выражение игрока - перебор. Я не защищаю Карераса и остальных, но судье явно нужно к психиатру
pol-55
Якби Сельта на просто контролювала м*яч,а йшла в контру,то Реал міг розгромно програти,в якого вчора не пішла гра. 
Перець
Луніна в ворота на наступний матч
protasov_lyopu_davai
хнык хнык
Микола Унгурян
цікаво чи була б така заява якби "вершкові" виграли)))
_9Quantum19_KhM25
-  ...Спортивний принцип, правила гри у футбол...
Алехандро Кінтеро Гонсалес: - Ні, не чули. Аби Сельта гарантовано здобула перемогу, треба було судити саме так. Як, наприклад, в УПЛ гра "Кривбасу" у виїзному матчі проти київського "Динамо". Від київського клубу - мертвий футбол, а від криворіжців ще мертвіший.