ЛНЗ може посилитися топ-гравцем Руха, колишнім підопічним Пономарьова
22-річний вінгер львівського клубу Ілля Квасниця може змінити клуб
У черкаському ЛНЗ розглядають варіанти для потенційного підсилення флангів атаки.
Після інформації про можливий зимовий перехід Проспера Оба до Шахтаря стало відомо, кого хоче бачити у своїй команді головний тренер ЛНЗ Віталій Пономарьов.
Керманич ЛНЗ запропонував керівництву клубу звернути увагу на 22-річного вінгера Руха Іллю Квасницю, з яким раніше працював у львівській команді. Саме він може розглядатися як основний кандидат на заміну Просперу Оба.
Однак здійснити трансфер цієї зими буде непросто. Квасниця вже виступав за два клуби в сезоні (Карпати та Рух), а отже, грати за третій вже не має права. Втім, Пономарьов стежить за грою свого колишнього підопічного ще з літа.
У поточному сезоні Квасниця провів 15 матчів (12 в УПЛ та 3 в Кубку), забив 1 гол і віддав 2 асисти. Раніше під керівництвом Пономарьова Ілля провів за Рух 57 поєдинків, забив 13 голів і зробив 12 асистів.
При цьому ЛНЗ не обмежується одним кандидатом. У клуб паралельно працюють ще мінімум над одним підсиленням на позицію флангового атакувального півзахисника.

Кар'єрна статистика Іллі Квасниці

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Андрій Миколайович – про тренера збірної Італії Дженнаро Гаттузо
Український вінгер може вийти на поле вже 17 січня 2026 року