Спортивна премія 2025 року. Голосування експертів
Франція
|
5098
15

Забарний пропустить найближчий матч ПСЖ. Сафонов вийде у стартовому складі

Захисник збірної України пропустить поєдинок чемпіонату Франції через хворобу

Забарний пропустить найближчий матч ПСЖ. Сафонов вийде у стартовому складі
Getty Images/Global Images Ukraine. Ілля Забарний

У суботу, 6 грудня, відбудеться матч 15-го туру Французької Ліги 1, в якому зустрінуться ПСЖ і «Ренн». Поєдинок розпочнеться о 22:05 за київським часом.

Пресслужба паризького клубу опублікувала заявку на поєдинок чемпіонату Франції, в якому відсутній захисник збірної України Ілля Забарний. За інформацією Le Parisien, 23-річний футболіст захворів і не зможе допомогти команді Луїса Енріке.

Окрім українця майбутній матч пропустять декілька важливих гравців – воротар Люка Шевальє, захисники Нуну Мендеш, Ашраф Хакімі, Лукас Бералдо та вінгер Дезіре Дуе.

Через травму першого номера у стартовому складі ПСЖ вперше в сезоні вийде російський воротар Матвєй Сафонов.

Підопічні Луїса Енріке набрали 30 балів та розмістилися на другій позиції в турнірній таблиці. Відставання від «Лансу», який посідає перше місце, становить один пункт.

Заявка ПСЖ на матч чемпіонату Франції проти Ренна

Оцініть матеріал
(38)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 15
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
MIRRA
Хай орк пропустить мішок голів!
Vladus
Бажаю Ренну перемоги!
Слава
Сафонов топ отыграл.  А захрюкарный бревно . Даже в запас не попал
Vbolivalnyk-Peter
Походу Забарний послідовний та займає принципову позицію: "з орком одночасно на полі не гратиме"!!! 
А типу "хвороба" - відмазка тренерів. Не можуть же вони сказати, що Забарний не грає, бо гратиме той недоворотар з-за порєбрєка.