Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Перша ліга
| Оновлено 01 грудня 2025, 14:38
983
0

Максим ФЕЩУК: «Я впевнений, що у цієї команди все буде гаразд»

Тренер ФК «Фенікс-Маріуполь» дав коментар після матчу з ФК ЮКСА

| Оновлено 01 грудня 2025, 14:38
983
0
Максим ФЕЩУК: «Я впевнений, що у цієї команди все буде гаразд»
ФК Фенікс-Маріуполь. Максим Фещук

У матчі 18-го туру Першої ліги «Фенікс-Маріуполь» та ФК ЮКСА зіграли внічию 1:1. Тренер «Фенікс-Маріуполь» Максим Фещук прокоментував результат поєдинку.

«Так, як розвивалася гра і так, як проходив поєдинок, то я задоволений результатом. Я не можу сказати, що ми сьогодні втратили два очки. Ми знайшли одне, тому що ми відігравались. Що мене розчарувало у грі, це той стандарт, після якого ми пропустили. Я взагалі не розумію, як ми його пропустили. Знову ж таки заміни. Янчак, Вільховий, не підсилили гру. Я від Янчака чекав більшого в цій грі. І Вільховий якось трошки важко вийшов. Там мені говорять, що з-під нього гол забили. Я би навіть заміни не робив, чесно кажучи, так, як сьогодні грали. Тобто заміни просто були вимушені. Хтось там втомився, хтось після травми.

Загалом за характер, за те, як проявили бійцівські якості, за те, що хотіли, я пишаюся, чесно, задоволений. Я реально сьогодні з настроєм іду додому, і скажу, що я бачу, що в цієї команди, цього клубу є майбутнє. І будемо готуватися до весняної частини чемпіонату. Я кожному інтерв'ю кажу: залишитись, зберегтися, укріпитися в Першій лізі. 12 турів попереду, 12 фіналів. І я впевнений, що у цієї команди все буде гаразд», – сказав Максим Фещук.

Події матчу

86’
ГОЛ ! М'яч забив гравець команди ЮКСА.
Оцініть матеріал
(5)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.