Перехитрив усіх. Усик запланував неймовірний бій на майбутнє
Олександр готовий повернути пояс WBO та знову стати абсолютом
Колишній абсолютний чемпіон світу Олександр Усик пояснив, що тимчасово втратив титул WBO, але дав зрозуміти, що в майбутньому готовий повернути його в бою за звання абсолютного чемпіона.
«У мене було чотири пояси, так? Тепер — три. Багато хто каже: «Ти вже не абсолютний чемпіон». Добре, це лише тимчасово». У мене чотири титули, але найулюбленіший – зелений. Маурісіо Сулейман, дякую тобі за все, що робиш. Мені подобається Таїланд – я вперше тут, але обов’язково повернуся, дякую», – сказав Усик.
Усик нещодавно відвідав 63 конвенцію WBC, яка пройшла в Таїланді.
Раніше володар титулів WBC, WBA та IBF в суперважкій вазі (понад 90,7 кг) Олександр Усик (24–0, 15 КО) розповів про свої плани і зізнався, коли має намір завершити професійну кар'єру. Боксер нещодавно зробив титул WBO вакантним та втратив статус абсолютного чемпіона світу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Американець виділив Рея Робінсона
Марта переграла Аманду в двох сетах у третьому раунді австралійського п'ятисотника