Джеррард прокоментував проблеми та форму Ліверпуля
Стівен оцінив ситуацію в клубі
Колишній півзахисник «Ліверпуля» Стівен Джеррард поділився думкою щодо ситуації в команді.
«Червоні» напередодні програли ПСВ (1:4) у Лізі чемпіонів. З 27 вересня команда Арне Слота зазнала поразок у 9 із 12 матчів.
«Кожна поразка, особливо така, наближає команду до проблем. Мені не подобається слово «криза», бо для мене це ситуація, коли клубу потрібен рік, щоб повернутися на вершину, а «Ліверпуль» ще не на цьому етапі.
У команди все ще чудові гравці, багато хто з них вигравав чемпіонат. Тому слово «криза» звучить занадто сильно. Але того, що відбувається зараз, явно недостатньо. У цьому клубі немає виправдань для таких результатів. Всі це розуміють.
Однак слово «криза» занадто сильне і може звучати неуважливо щодо гравців, які досягли успіху, та тренера. Якби це сталося через пів року–рік, і клуб був би далі від своїх цілей, тоді це слово, можливо, підійшло б.
Не можна заперечувати, що команда переживає серйозні труднощі: форма низька, впевненість гравців на мінімальному рівні, і проблеми тривають.
Команда пропускає голи, грає надто відкрито. Якщо тренер не знайде рішення і не стабілізує гру, ситуація може залишитися такою», – сказав Джеррард.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Чернігову та Металургу завадили зіграти росіяни
Американець розповів, як перемогти українця
