Вибирай найкращого спортсмена, команду та тренера 2025 року
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 26 листопада 2025, 13:02
1327
0

КВАРЦЯНИЙ: «Я можу побажати Шовковському багато років роботи в Динамо»

Віталій Кварцяний підтримав коуча київського Динамо Олександра Шовковського

| Оновлено 26 листопада 2025, 13:02
1327
0
КВАРЦЯНИЙ: «Я можу побажати Шовковському багато років роботи в Динамо»
Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Шовковськй

Відомий український тренер Віталій Кварцяний підтримав коуча київського Динамо Олександра Шовковського. Фахівець пояснив, чому Олександр не піде з розташування київського клубу.

– Може, нинішнім футболістам «Динамо» потрібен більш емоційний наставник, такий як, наприклад, Віталій Кварцяний або Йожеф Сабо?

– Шовковський – порядна і добра людина. Я ніколи не бачив його агресії, але впевнений, що він сильний чоловік і вміє все. Можливо, він ще шукає себе в цій професії, але я поважаю його як футболіста і як людину. Я не хочу, щоб мої слова про «Динамо» тренер сприйняв як образу. Просто я рекомендую звернути увагу на моменти, про які я сказав вище. Я можу тільки побажати Шовковському багатьох років роботи на благо «Динамо», але він повинен, напевно, змінити підходи до роботи. Наставник зобов'язаний бути і жорстким, але в цілому гармонійно підходити до процесу.

Коли я працював, то в побуті по відношенню до футболістів був людяним, мені так здається. Інша справа тренування і особливо гра. Так, я був жорстким, і навіть грубим, оскільки це були гладіаторські бої, з футбольним законом, куди входять всі моменти, які я перераховував. Інші види спорту повинні бути другорядними в діях футболістів, а у нас вони часто переважають. У пріоритеті у гравця повинна бути координаційна злагодженість, – сказав фахівець.

У нинішньому сезоні Динамо посідає сьому сходинку турнірної таблиці, маючи у своєму активі 20 залікових пунктів після 13 зіграних матчів.

Оцініть матеріал
(16)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Трофей із душком. ПСЖ здобув Міжконтинентальний кубок
Футбол | 17 грудня 2025, 21:57 53
Трофей із душком. ПСЖ здобув Міжконтинентальний кубок

Команда Луїса Енріке здобула черговий міжнародний трофей, але знадобилась серія пенальті

Президент Польщі образився на Усика. Лідер країни скасував зустріч з бійцем
Бокс | 18 грудня 2025, 08:56 4
Президент Польщі образився на Усика. Лідер країни скасував зустріч з бійцем

Олександр мав зустрітися з Навроцьким

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.