Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
|
5235
0

ОФІЦІЙНО. Клуб УПЛ попрощався з трьома іноземними фахівцями

Маріо Александріс, Ефстатіос Лефтакіс та Георгіос Пантелідіс залишили «Кривбас»

ОФІЦІЙНО. Клуб УПЛ попрощався з трьома іноземними фахівцями
ФК Кривбас Кривий Ріг. Маріос Александріс

Директор криворізької футбольної академії «Кривбас» Маріос Александріс залишив свою посаду. Про це повідомили на офіційному сайті команди.

Маріос очолив Академію восени 2024 року. Під його керівництвом вихованці «Кривбасу» досягли високих результатів на міжнародному турнірі Elite Neon Cup 2025. Вперше в історії ФА «Кривбас» одразу дві «червоно-білі» команди в одному сезоні подолали чвертьфінальний барʼєр ДЮФЛУ і вийшли у «Фінал Чотирьох», а U-15 стали срібними призерами.

Також свої посади залишають керівник воротарського відділу ФА «Кривбас» Єфстатіос Лефтакіс та керівник відділу з фізичної підготовки Георгіос Пантелідіс.

«Наші команди перемагали та займали призові місця на Всеукраїнських турнірах, отримували виклики до збірних України різних вікових категорій. Юні футболісти Академії завоювали чимало як командних, так і особистих нагород.

Під керівництвом Маріоса зміцнився та вийшов на новий рівень зв’язок між нашою Академією та першою командою ФК «Кривбас». Відбулось чимало цікавих та мотивуючих зустрічей з гравцями першої команди Клубу. Вперше на базі Академії ми провели літній футбольний табір FCKK CAMP.

Велика червоно-біла родина «Кривбас» дякує фахівцям з Греції за внесок у розвиток нашої Академії, та бажає успіху у подальшій кар'єрі», – повідомила прес-служба «Кривбасу».

Про відхід Александріса раніше ексклюзивно повідомляв сайт Sport.ua.

Оцініть матеріал
(33)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.