Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Іспанія
| Оновлено 24 листопада 2025, 04:00
415
0

Тренер Ельче: «Фол Вінісіуса перед голом був очевидний»

Сарабія прокоментував суперечливий гол Реала

| Оновлено 24 листопада 2025, 04:00
415
0
Тренер Ельче: «Фол Вінісіуса перед голом був очевидний»
Getty Images/Global Images Ukraine. Вінісіус Жуніор

Головний тренер «Ельче» Едер Сарабія висловився щодо спірного моменту, пов’язаного з другим голом «Реала» у нічийному матчі Ла Ліги (2:2).

Джуд Беллінгем зафіксував підсумковий рахунок на 87–й хвилині, замкнувши передачу Кіліана Мбаппе. Під час розвитку цієї атаки вінгер мадридців Вінісіус, намагаючись дістати м’яч, ударив ногою по обличчю воротаря «Ельче» Іньякі Пеньї. У голкіпера пішла кров із носа, проте головний рефері Франсіско Ернандес Маесо та його помічники, які працювали із системою ВАР, ухвалили рішення зарахувати гол.

«Я вкрай незадоволений результатом, особливо з огляду на вирішальні епізоди гри. Порушення правил з боку Вінісіуса перед забитим м’ячем, що зрівняв рахунок (2:2), було абсолютно очевидним. Іньякі не стежив за цим моментом, але це був не пересічний ігровий епізод, а явний фол.

Мене засмучує необхідність витрачати час на подібні обговорення. Ми двічі вели в рахунку і відчуваємо, що на фінальний результат вплинули зовнішні фактори. Це викликає гнів», – підсумував Сарабія.

Оцініть матеріал
(6)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Залишиться в Динамо. Суркіс відмовився відпускати талановитого півзахисника
Футбол | 04 грудня 2025, 17:55 1
Залишиться в Динамо. Суркіс відмовився відпускати талановитого півзахисника

Богдан Редушко дебютував за першу команду у матчі проти «Полтави»

У Динамо повідомили важливу новину, пов'язану з єврокубками
Футбол | 04 грудня 2025, 22:07 4
У Динамо повідомили важливу новину, пов'язану з єврокубками

Столичний клуб розпочав продаж квитків на матч з «Фіорентиною»

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.