Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Інші новини
|
2544
3

ФОТО. Футболіста помилково вбили під час місцевих розбірок

Умберто Катандзаро потрапив у катастрофічну ситуацію...

ФОТО. Футболіста помилково вбили під час місцевих розбірок
The Sun. Умберто Катандзаро

23-річний футболіст Умберто Катандзаро загинув після того, як у нього помилково вистрілили під час місцевих розбірок.

Інцидент стався 15 вересня у Неаполі. За даними слідства, місцевий кримінальний авторитет разом із 16-річним сином розшукував 17-річного бойфренда своєї доньки, який злив інтимне відео. Знайшовши його в машині Smart Fortwo, син зробив два постріли, але схибив по меті.

Кулі потрапили до Катандзаро, який сидів у тій же машині. Футболіст зміг дістатися родичів, після чого його доправили до лікарні, де він провів два місяці у реанімації та помер вранці у понеділок.

Катандзаро грав за клуби нижчих ліг «Ріоне Терра Кальчо» та «Монтераскелло Кальчо». У клубі його згадують як «ввічливу та шанобливу молоду людину».

За інформацією ЗМІ, футболіст не мав відношення до конфлікту між бандами. Поліція вже затримала п'ятьох людей, пов'язаних із нападом. Розслідування продовжується.

Оцініть матеріал
(24)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Зідан готовий повернутися Реал, якщо клуб вижене двох гравців
Футбол | 10 грудня 2025, 06:44 1
Зідан готовий повернутися Реал, якщо клуб вижене двох гравців

Тренер назвав свої умови для повернення

Динамо ухвалило остаточне рішення щодо тренерського штабу
Футбол | 09 грудня 2025, 23:22 0
Динамо ухвалило остаточне рішення щодо тренерського штабу

Ігор Костюк визначився зі своїми помічниками до завершення першої частини сезону

Коментарі 3
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Dfs2262ar
Я худею! У кацапур научились?! Ёпте! В 16 лет оно стреляет в другого человека! Вы че, макаронники, совсем чекнулись? Скучно живется,- так приезжайте в маскалей у нас тут постреляйте! Конченые!🤦🏻