Кому потрібний Довбик? Рома продовжує пошуки нового форварда для Гасперіні
Римський клуб зацікавлений у послугах футболіста збірної Нідерландів Джошуа Зіркзе
Італійська «Рома»продовжує пошуки форвардів, які могли б підсилити команду під час зимового трансферного вікна. Про це повідомило видання Tuttomercatoweb.
За інформацією джерела, наставник римського клубу Джан П'єро Гасперіні незадоволений атакою команди – ірландець Еван Фергюсон віддав один асист за десять матчів, а форвард збірної України Артем Довбик забив два голи і зробив дві результативні передачі в 14 поєдинках.
Повідомляється, що «Рома» спробує підписати гравця англійського «Манчестер Юнайтед» та збірної Нідерландів Джошуа Зіркзе. Спортивний директор «вовків» Фредерік Массара продовжує вести перемовини з «червоними дияволами» щодо потенційного переходу.
При цьому майбутнє Довбика в Римі залишається невизначеним – раніше в послугах 28-річного футболіста був зацікавлений «Мілан», який тепер вирішив перейти на інші варіанти і більше не розглядає трансфер форварда з України.
Римський клуб готовий віддати Довбика в оренду або оформити повноцінний трансфер, якщо отримає привабливу пропозицію, проте ймовірність такого варіанту вкрай низька.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Шевальє, Хакімі, Дембеле перебувають у лазареті паризької команди, Ернандес дискваліфікований
Заховайло про в.о. головного тренера киян
