StarLadder втратила право на проведення турнірів з CS2 у 2026 році
Valve зняла івенти зі списку через пропущений дедлайн подачі деталей
Організатор кіберспортивних турнірів StarLadder не встиг надати необхідну документацію для проведення своїх тир-1 івентів із CS2 у 2026 році, через що всі заплановані події було вилучено з офіційного календаря. Про це повідомив Сільвіу Стройє, генеральний директор PGL, у своєму дописі на платформі X.
Більше новин кіберспорту читайте у Telegram-каналі Кіберспорт на Sport.ua
За словами Стройє, жоден із запланованих турнірів StarLadder CS2 на 2026 рік не відбудеться, оскільки організатори пропустили дедлайн для подачі додаткової інформації, встановлений Valve.
«Кілька тир-1 подій з CS2 у 2026 році не відбудуться, адже вони не встигли подати необхідні деталі. Це стосується всіх турнірів StarLadder, а також двох із трьох змагань FISSURE – Playground 4 і Playground 5», – написав Сільвіу Стройє.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Проблеми для Арсеналу та Баварії, атлетичне дербі Іспанії, південь проти півночі Італії
Турнір у другому за силою дивізіоні