Відомий тренер спрогнозував рахунок матчу Франція – Україна
Олег Федорчук вважає, що українці програють цей матч
Відомий український тренер та експерт Олег Федорчук спрогнозував результат матчу відбору на ЧС-2026 між Україною та Францією.
– Яким буде ваш прогноз на матч Франція – Україна?
– Напевно, ми будемо грати від оборони, щоб якомога менше ризикувати, адже у нас багато футболістів перебувають під загрозою дискваліфікації.
– Чи вдасться розмочити ворота французів?
– Думаю, так. У суперника не найбездоганніша оборона. Ось тільки сумніваюся, що нам вдасться зачепитися за очки. 1:2. Все вирішиться в поєдинку з Ісландією 16 листопада.
Збірна України проведе вирішальні поєдинки кваліфікації до чемпіонату світу-2026 з футболу проти Франції (13 листопада) та Ісландії (16 листопада).
Поточна турнірна таблиця групи виглядає так: Франція – 10 очок, Україна – 7, Ісландія – 4, Азербайджан – 1.
Матч між Францією та Україною відбудеться 13 листопада о 21:45 на стадіоні «Парк де Пренс» у Парижі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Денис Кузик пригадав свій перехід в «Кривбас»
Підопічні Енріке переконливо обіграли «Ренн»
